Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Soru] Force Master seri F kullanımı
Merhabalar daha önceki açtığım konulardan anlaşılacağı üzere yeniyim.
Force Master ile çok hızlı rakibi eritmek istiyorum ama bugün beni engelleyen bir durum oluştu.
F yeteneklerini hızlı kullanamıyorum bunu pratik yaparak aşabilirim evet, ama F yeteneklerinin mekaniğini anlayamadım
Biz ne yapınca onlar aktif oluyor ?
sağ ve sol click yapınca vede 2, 3 tuşlarını uygulayınca geliyor bazende 1 ile geldiğini gördüm
pratik yapıyım dedim yetenekleri atıyorum atıyorum bu sefer F gelmiyor ne yapınca F  tuşundaki yetenekleri kullanabilir duruma geliyoruz ?
Lise ingilizcesiyle bir yere kadar Smile
"On critical hit with Flame skill / On critical hit with Frost skill" Bu cümleleri anlayamadıysan sendeki İngilizce değil lise, ilkokul bile değil. Ayrıca yazılanları anlaman için İngilizce bilmen gerekmiyor, Google Çeviri sana gayet yardımcı olur.

Ve bir tavsiye, oyundaki yetenek açıklamaları hiç iyi değil. Bu yüzden yetenekleri Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bak. Sitedeki yazıları da kopyala-yapıştır yapabildiğin için Google Çeviri'ye rahatça aktarabilirsin.
(Son Düzenleme: 15-07-2016, Saat: 20:42, Düzenleyen: hidden41.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ben google çeviri kullanmıyorum. Kendi kendimi oyunlarda yetiştirip gayette ingilizcede başarı sağlayabiliyorum. Karşı tarafı rencide etmek yerine insanlara yardımcı olmayı denerseniz belki daha iyi verim alabilirsiniz. O yazıya nerede ulaştığınızı bilmiyorum, ingilizce seviyemle bunun ne alakası olduğunuda anlayamadım. Siz çeviri kullanıyorsanız sizinde ilk okul ingilizcesinden fazla bir farkınız yok demektir. Sen benim yabancı dil için ne yaptığımı biliyormusunda benim yabancı dil bilip bilmememi ölçüyorsun. Allah'a çok şükür internetlerde fellik fellik çeviri aramak yerine kendim çevirebiliyorum. Sizin gibi aşağılayan bir moderatörüde ilk defa görüyorum. Üsluptan uzaklaştırma yollada egon tatmin olsun. Altta kalma sakın ha.
yardımcı olmayacaksanız bu siteye gelmemizin amacı ne söylesene hayır çocuk yardım istiyor fırça çekiyor yazık
Sanki çeviri kullanmak ayıp/günah bir şey. Ben kullanmıyorum diye yazmış birde. Tam tersi seni geliştiren bir şey. 3-5 kez kelimenin anlamına bakıyorsun. 6.da o kelime aklında kalıyor. Öğrenmiş oluyorsun.

Benimde ingilizcem yok. 
So use it.. -,- Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Gurur yapıp iyice saçmalamaya gerek yok. Kendin çevirebiliyorsan  o zaman ''On critical hit'' gibi basit/kısa cümleyi çevirseydin/anlasaydın. Neden konu açıyon? WTF is going on?

On critical hit: Kritik vurduğunda, kritik vuruş ile, kritik vuruş esnasında, kritik vuruşda* çıkıyor F.
(Son Düzenleme: 18-07-2016, Saat: 21:45, Düzenleyen: awie.)
(15-07-2016, Saat: 20:37)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir."On critical hit with Flame skill / On critical hit with Frost skill" Bu cümleleri anlayamadıysan sendeki İngilizce değil lise, ilkokul bile değil. Ayrıca yazılanları anlaman için İngilizce bilmen gerekmiyor, Google Çeviri sana gayet yardımcı olur.

Ve bir tavsiye, oyundaki yetenek açıklamaları hiç iyi değil. Bu yüzden yetenekleri Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bak. Sitedeki yazıları da kopyala-yapıştır yapabildiğin için Google Çeviri'ye rahatça aktarabilirsin.
Dostum senin sıkıntılarınmı var ? Her yorumunda insanları aşşağılıyorsun. Tabirlerine dikkat et biraz yardım forumu burası senin insanları düşüreceğin yer değil. 
(13-09-2016, Saat: 21:46)XIAO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(15-07-2016, Saat: 20:37)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir."On critical hit with Flame skill / On critical hit with Frost skill" Bu cümleleri anlayamadıysan sendeki İngilizce değil lise, ilkokul bile değil. Ayrıca yazılanları anlaman için İngilizce bilmen gerekmiyor, Google Çeviri sana gayet yardımcı olur.

Dostum senin sıkıntılarınmı var ? Her yorumunda insanları aşşağılıyorsun. Tabirlerine dikkat et biraz yardım forumu burası senin insanları düşüreceğin yer değil. 

Ya bu çocuk rahatsızın teki.Kendini burada tatmin etmeye çalışıyor.Mesajlarının %90 bu şekilde,kendi bildikleriyle küçük dağları ben yarattım diyor kendince.Fazla dikkate almayın 
Bende fm oynadım arkadaşımın çarı tecrübem yok anonim bir şekilde sağ tık sol tık f basıyordum yani Big Grin
(13-09-2016, Saat: 21:46)XIAO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dostum senin sıkıntılarınmı var ? Her yorumunda insanları aşşağılıyorsun. Tabirlerine dikkat et biraz yardım forumu burası senin insanları düşüreceğin yer değil. 

Beğenmediğiniz yorumlara negatif rep verebilirsiniz.

(14-09-2016, Saat: 15:17)Rigwal19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ya bu çocuk rahatsızın teki.Kendini burada tatmin etmeye çalışıyor.Mesajlarının %90 bu şekilde,kendi bildikleriyle küçük dağları ben yarattım diyor kendince.Fazla dikkate almayın 

Forumdaki bir sıkıntıdan dolayı başkalarının mesajları da bana sayılıyor ama rahat 1500 tane mesajım vardır. % 90'ı da 1350 yapıyor. Bu kadar mesajın dediğin şekilde olduğunu ispat edebilir misin? Son dönemde attığım mesajları agresif attığımı ben başka konu altında zaten kabul ettim.

Konuyu başlatan kişi yardım istedi, ben de yardımımı agresif bir üslup ile yaptım. Mesajı beğenmediyseniz negatif rep verebilirsiniz. Ayrıca söylediklerimi dikkate alıp almamanız kendi tercihiniz ama dikkate almamayı tercih ederseniz eğer foruma girmeyi de bırakmanız gerekli çünkü forumdaki rehberlerin büyük çoğunluğu bana ait.
(Son Düzenleme: 14-09-2016, Saat: 17:25, Düzenleyen: hidden41.)

(14-09-2016, Saat: 17:24)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(13-09-2016, Saat: 21:46)XIAO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dostum senin sıkıntılarınmı var ? Her yorumunda insanları aşşağılıyorsun. Tabirlerine dikkat et biraz yardım forumu burası senin insanları düşüreceğin yer değil. 

Beğenmediğiniz yorumlara negatif rep verebilirsiniz.
(14-09-2016, Saat: 15:17)Rigwal19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ya bu çocuk rahatsızın teki.Kendini burada tatmin etmeye çalışıyor.Mesajlarının %90 bu şekilde,kendi bildikleriyle küçük dağları ben yarattım diyor kendince.Fazla dikkate almayın 

Forumdaki bir sıkıntıdan dolayı başkalarının mesajları da bana sayılıyor ama rahat 1500 tane mesajım vardır. % 90'ı da 1350 yapıyor. Bu kadar mesajın dediğin şekilde olduğunu ispat edebilir misin? Son dönemde attığım mesajları agresif attığımı ben başka konu altında zaten kabul ettim.

Konuyu başlatan kişi yardım istedi, ben de yardımımı agresif bir üslup ile yaptım. Mesajı beğenmediyseniz negatif rep verebilirsiniz. Ayrıca söylediklerimi dikkate alıp almamanız kendi tercihiniz ama dikkate almamayı tercih ederseniz eğer foruma girmeyi de bırakmanız gerekli çünkü forumdaki rehberlerin büyük çoğunluğu bana ait.

Foruma girmeyi bırakmama gerek yok zira rehberlere ihtiyacım da yok ama senin üslubunu değiştirmene gerek var.Konuyu başlatan kişiye agresif bi üslup ile yardım ettim demek de işin ayrı bi komik tarafı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Way of the Force master art 3 görevi
Yazan: ekinara35
Yorumlar: 8
Okunma: 1,710
Son yorum: hidden41
12-02-2016, Saat: 13:58
  Force Master Soul Shield Hangi Efektleri Kullanmalı
Yazan: Ucjakhune
Yorumlar: 0
Okunma: 1,818
Son yorum: Ucjakhune
31-01-2016, Saat: 21:16
  FORCE MASTER İÇİN MESLEK ÖNERİSİ
Yazan: akifumul
Yorumlar: 0
Okunma: 1,252
Son yorum: akifumul
29-01-2016, Saat: 18:22
  Force Master yardım
Yazan: 41dodo4141
Yorumlar: 7
Okunma: 1,761
Son yorum: maydangermay
29-01-2016, Saat: 02:53

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..