Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.28/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Oyuna yeni başladığım için upgrade sistemini pek bilmediğim için Hongmoon staff'ı attığımı düşünerek geri almak için resimdeki npc'ye gittim fakat orda birtek stone staff vardı ne yapmam gerekiyor?  Gv
(17-06-2017, Saat: 20:53)BakaKoala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Oyuna yeni başladığım için upgrade sistemini pek bilmediğim için Hongmoon staff'ı attığımı düşünerek geri almak için resimdeki npc'ye gittim fakat orda birtek stone staff vardı ne yapmam gerekiyor?  Gv

Ciao Adios I'm Done ^^
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Paylasim icin sagol .
:de:  Arkadaşlar ilk Rusya Serverında Başlamışytım Oyuna Fakat Pek Türk Arakdaş OLmadıgından Dolayı Oyundan Sıkıldım Şimdi Yeni Baştan Nort America Serverında Başladım Oyuna Fakat Uyuz Oldum bazı şeylere oyunda hoogmoon itemleri var ama upgrade systemini kaldırmışlar ilk levelde görev yapıp aldıgımız silahı tüm görevleri yaptım vermedi satıcıda da yok yaratıklardan düşen hoognmon itemlerinide geliştiremiyorum ilk levelde silah geliştirme olayını Nort American Serverında Bulamadım Cok fazla kurcaladım oyunu 45 levelden sonra item upgrade yapabilecegim bir crafting systemi gösteryor fakat o itemi nerden bulacagımı bulamadım bir türlü kendi levelimdeki diger oyuncularda da pek silah yok ama sinirlenbmeye başladım elimde ki silah 20 levellik su anda ama bazı karakterler 45 level olmalarına ragmen kendi seviyelerindeki silahları bulmus kullanıyorlar Nort America Serverı hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz EU  serverında da upgrade systemi aynı heralde bi yardım lütfen tşkler
:gm: :di: :gm:
(31-07-2017, Saat: 20:48)VeizerMT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.De  Arkadaşlar ilk Rusya Serverında Başlamışytım Oyuna Fakat Pek Türk Arakdaş OLmadıgından Dolayı Oyundan Sıkıldım Şimdi Yeni Baştan Nort America Serverında Başladım Oyuna Fakat Uyuz Oldum bazı şeylere oyunda hoogmoon itemleri var ama upgrade systemini kaldırmışlar ilk levelde görev yapıp aldıgımız silahı tüm görevleri yaptım vermedi satıcıda da yok yaratıklardan düşen hoognmon itemlerinide geliştiremiyorum ilk levelde silah geliştirme olayını Nort American Serverında Bulamadım Cok fazla kurcaladım oyunu 45 levelden sonra item upgrade yapabilecegim bir crafting systemi gösteryor fakat o itemi nerden bulacagımı bulamadım bir türlü kendi levelimdeki diger oyuncularda da pek silah yok ama sinirlenbmeye başladım elimde ki silah 20 levellik su anda ama bazı karakterler 45 level olmalarına ragmen kendi seviyelerindeki silahları bulmus kullanıyorlar Nort America Serverı hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz EU  serverında da upgrade systemi aynı heralde bi yardım lütfen tşkler
Gm Di Gm

Öncelikle Amerika vb. yakın bir yerde oturmuyorsan North America serverini tavsiye etmem çünkü aşırı ping sorunu yaşarsın.Eu serveri uygun olacaktır.

Silah konusuna gelirsekte konunun başında uyarı yazmıştım.45 levela kadar ne gelirse elinize kullanıyorsunuz.45 level olduktan sonra da Silverfrost haritasına geçtiğiniz zaman oyun size ana hikaye görevinden "
Ivorymoon" silahı verecek.İlk gelişime başlayacağınız silah bu olacak.Çok fazal değil 2-3 gelişim yaptıktan sonra Legend silahlara geçiş yapıyor zaten.
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Herşeyi çok güzel anlatmışsın ellerine sağlık ama aklımı kurcalayan 2 şey var
1) NPC den 5 naryu tablete alabildiğimiz 50 levellık silah var daha sonra o silahlamı yolumuzu bulucaz ?
2) Eski hesabımdaki yüksek seviye silahı ne yapmalıyım aynı yoldan geliştirmekmi daha avantajlı yoksa 0dan yeni sistemle yenisini yapıp devam etmekmi ?
(14-09-2017, Saat: 16:53)Kutay Meşeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Herşeyi çok güzel anlatmışsın ellerine sağlık ama aklımı kurcalayan 2 şey var
1) NPC den 5 naryu tablete alabildiğimiz 50 levellık silah var daha sonra o silahlamı yolumuzu bulucaz ?
2) Eski hesabımdaki yüksek seviye silahı ne yapmalıyım aynı yoldan geliştirmekmi daha avantajlı yoksa 0dan yeni sistemle yenisini yapıp devam etmekmi ?

1. Şuan için en zahmetsiz ve maliyetsiz yol bu silah.

2. Yüksek seviye dediğin ne kadar yüksek.İlk sorundaki silahın altındaysa at çöpe gitsin ne işine yarayacak.
A52E9B.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 0
Okunma: 176
Son yorum: ActionShirio
24-07-2017, Saat: 21:27
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 337
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 24,000
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28
Question Rehber Sevgililer Günü Etkinliği ve Yeni Silah Geliştirme Sistemi
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 5
Okunma: 1,812
Son yorum: Doğan Karga
22-06-2017, Saat: 16:53
  Rehber [EU/NA] Earring (Küpe) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 28
Okunma: 17,674
Son yorum: Arriveder Ci
27-05-2017, Saat: 04:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..