Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.53/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [EU/NA] Ring (Yüzük) Upgrade
#1
Selam Arkadaşlar ;
 

08.02.2017 GÜNCELLEMESİ İLE "HONGMOON" UPGRADE SİSTEMİ KALDIRILMIŞTIR.


Hongmoon upgrade sistemi oyundan kaldırıldığı için bu rehberde gördüğünüz takıları artık upgrade ile uğraşmadan direk kullanacaksınız.Yani elde ettiğiniz her takıyı hangisi daha iyiyse ona göre kullanacaksınız.50 leveldan sonra kasarken oyunun size verdiği "Ivorymoon" takıları sonrasında ise  50 LvL Heroic zindanlardan "Pinnacle" takıları ile yine yolunuza upgrade ile uğraşmadan "Legend"takılara kadar devam edeceksiniz.
 
 
Pinnacle takıları elde edeceğiniz zindanlar ;

Sogun Lament : 
Pinnacle Earring Pinnacle Belt
Shattered Masts : Pinnacle Necklace , Pinnacle Bracelet
Gloomdross Incursion : Pinnacle Ring
 
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. 

Not : Eski sistemden gelişimi yarım kalmış olan takılarınızı geliştirmeye devam edebilirsiniz. 
 
Sizlere oyunda ki takılarımızdan biri olan Ring (Yüzük) upgrade yollarından bahsedeceğim.Daha önceki upgrade konularımızdan upgrade mantığını az çok öğrenmişsinizdir diye düşünüyorum.O nedenle bu rehberin amacı neyi nerede bulabileceğinizi göstermektir.
 

West serverında upgrade zincirinin başlangıcı olan 11 LvL "Hongmoon Ring" imizi “Chapter 17: The Test of the Eight” isimli ana görevimizden elde ediyoruz(Skill puanlarımızı aldığımız ilk yer).Aşağıdaki görselde yüzüğü , bulunduğu bölgeyi ve nasıl elde ettiğimizle ilgili bilgileri görebilirsiniz.

Vv6Pnn.jpg
NOT 1 : Takıların exp. yükseltimleri silahın ki gibi değildir.Stage 1 den 5 e ve Stage 6 dan 10 a yükseltirken kolye için kolye , küpe için küpe , yüzük için yüzük basmak zorunda değilsiniz.Takılar birbirleri ile exp. yükseltimi yapabilirler.

NOT 2 : Eğer Hongmoon Ring i olurda atar yada satarsanız tekrardan nasıl elde edeceğinize aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.
W1Eg3Y.jpg

NOT 1 de ki uyarıyı dikkate alırsanız kasarken elde ettiğiniz herhangi bir takı ile yüzüğünüzü Stage 5 yapabilirsiniz.
Stage 5 olan yüzüğümüz Stage 6 kilidinin açılması için bizden 16 LvL “Dura’s Ring” istemektedir.Bu itemi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.
Z7JMoG.jpg
Yüzüğümüzü aldıktan sonra birleşim işlemini yapalım.
92EgP5.jpg
Birleşimde istenilen “Viridian Poison” 7 level olduğunuzda görevden gelecektir.Ama siz bu itemi silah birleşiminde kullanacağınız için daha sonra takılarda kullanmak üzere nasıl ve nereden elde edeceğinizi oyun açıldığında görseller ile göstereceğim.
 
Stage 6 kilidini açtığımız (Hongmoon Ring) Stage 10 yaptıktan sonra uzun bir süre bu şekilde kullanacağız.İlerleyen levellarda Cinderlands haritasına geçtiğimizde birleşim için bizden 26 LvL “Sentinel’s Ring” istemektedir.Bu itemi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz
L1EZjZ.jpg

Yüzüğümüzü alalım ve birleşimini yapalım.
MLWor1.jpg
Birleşimde istenilen materyal olan “Viridian Transformation Stone” size görevlerden 2 adet gelecektir.Eğer başka bir birleşimde kullandıysanız craftlayabiliyorsanız craft yoluyla veya Marketplace kullanarakta satın alabilirsiniz.

Birleşimden sonra Stage 5 yaptığımız yüzüğümüz (Awakened Hongmoon Ring) Stage 6 kilidinin açılması için bizden 32 LvL “Ukaha’s Ring” istemektedir.Bu itemi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.
L1EZm0.jpg

Yüzüğümüzü aldıktan sonra birleşim işlemini yapalım.
dk08mp.jpg
Birleşimde istenilen “The Blight Fang Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. rehberinde anlatmış olduğum 20 Level Blackram Narrows elit dg’sinden düşmektedir.Veya Marketplace kullanarak satın alabilirsiniz.

Stage 6 kilidini açıp Stage 10 yaptığımız (Awakened Hongmoon Ring) birleşim için bizden 36 LvL “Infernal Ring” istemektedir.Aşağıda ki görsellerde bu bölge ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.
4b816q.jpg
Tomb of the Exiles , kasma durumunuza göre 36-40 level arasında günlük görevi açılan oyunun 2. Elit dgsidir. Levelinize göre bosslar sizi zorlayacağından dolayı 6 kişilik bir parti ile girmeniz sizin için en iyisi olacaktır.Kullanmakta olduğunuz yüzüğünüzün de istediği upgrade yüzüğü bu dungeon dan düştüğü için iyi bir grubunuz varsa yüzüğünüzü (Infernal Ring) elde edene kadar devamlı yapmanızı öneririm.Bölgeye ışınlanarak kısayol “F7” parti bulucu kullanarak veya bölgede bulunan “Dragon Pillar” a tıklayarak parti arayabilirsiniz.

Yüzüğümüzü alalım ve aşağıda ki gibi birleşimlerini yapalım.Birleşimden sonra Stage yükseltimlerini Tomb Of The Exiles dg sinden düşürdüğünüz diğer takılarla yapabilirsiniz.
pB9Xrn.jpg
Birleşimde istenilen materyal “Cinderlands Transformation Stone” oyun içi görevlerden 2, Survey den 1 adet olmak üzere toplamda 3 adet verilecektir.Veya craftlayabiliyorsanız craft yoluyla ya da Marketplace’ten satın alarakta elde edebilirsiniz.

Birleşimden sonra Stage 5 yaptığımız (Awakened Infernal Ring) belli bir süre bu şekilde kullanacağız.İlerleyen levellarda Moonwater haritasına geçtiğimizde Stage 6 kilidinin açılması için bizden 43 LvL “Huren Ring” istemektedir. Bu itemi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.
Jn6q0n.jpg

Yüzüğümüzü aldıktan sonra birleşim işlemini yapalım.
m154QZ.jpg
(Birleşimde istenilen materyal “Infernal Lord’s Horn” biraz önce bahsettiğim 36 LvL “Tomb Of The Exiles” dgsinden düşmektedir.Veya Marketplace kullanarak satın alabilirsiniz)

Stage 6 kilidini açıp Stage 10 yaptığımız (Awakened Infernal Ring) birleşim için bizden 45 LvL “Siren Ring” istemektedir.Aşağıda ki görsellerde bölge ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.

vn3qNz.jpg


Yüzüğümüzü elde ettikten sonra birleşimini yapalım.

orJ1q9.jpg

Birleşimde istenilen “Moonwater Transformation Stone” oyun içinde görev veya Survey den verilmemektedir.Yapabiliyorsanız craft yoluyla veya Marketplace den satın alabilirsiniz.

Birleşimden sonra Stage 5 yaptığımız yüzüğümüz (Awakened Siren Ring) Stage 6 kilidinin açılması için bizden 43 LvL “Hogdonny Ring” istemektedir.Bu itemi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.
dk9REp.jpg

Yüzüğümüzü elde ettikten sonra birleşimini yapalım.

qPzraZ.jpg
Birleşimde istenilen "Poharan's Perfume"  yukarıda haritasını gösterdiğim Blackram Supply Chain isimli dg nin son bossu olan Poharan kesildikten sonra elde edilmektedir.Veya Marketplace kullanarakta satın alabilirsiniz.

Stage 6 kilidini açtığımız yüzüğümüzü Stage 10 yaparak şimdilik rehbere son veriyoruz.

RojqZn.jpg

Umarım sizin için faydalı olmuştur.Kolay gelsin …


BONUS :

nLmbB0.jpg


"45 LeveL Faction bölgesinde iki faction arasında bulunan, batı serverlarında ortalama 65M hp si olan Blackwyrm adlı bostan düşen yüzüktür.Guild hatta faction olarak kesmenizi önermek haddimize bile değil.Durumu siz anlayın.Düşme yüzdesi bilinmiyor ama eminim ki epey bir uğraş gerektirecektir.Sizi çok rahat 50 level patchinde ki güncellemelere kadar götürecektir." diye bir bonus eklemiştim ama oyuna artık 50 level içerikleri eklendiğinden pek bir önemi kalmadı.Yine de meraklıları için burda kalsın.
(Son Düzenleme: 18-02-2017, Saat: 20:42, Düzenleyen: Nomu.)
A52E9B.jpg
#2
Forumun demirbaşında yüzük eksikti. Birisi herhalde dere kenarında bulmuş (:
gFktQix.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
#3
Here the Nomu strikes again
So say we all.
#4
Şuralarda bir yerde bir yüzük olması lazım.Konu görünsün gereksiz sorulardan kurtulalım bambam
A52E9B.jpg
#5
Güncellendi.
A52E9B.jpg
#6
Eline sağlık  Ey  

Spoiler :
  S2 
#7
(07-02-2016, Saat: 05:18)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Güncellendi.

Premium'un faydası değil, en az level 4 Premium'un faydası.
gFktQix.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
#8
(07-02-2016, Saat: 13:19)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-02-2016, Saat: 05:18)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Güncellendi.

Premium'un faydası değil, en az level 4 Premium'un faydası.

Hayır yani ekmeğimle neden oynuyorsun bambam Logo eklerkene düzenleriz (:
A52E9B.jpg
#9
blackwrymi kestik ama yuzuk düşmedi sanırım düşme şansı çok az
#10
(09-02-2016, Saat: 13:17)deadoff Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.blackwrymi kestik ama yuzuk düşmedi sanırım düşme şansı çok az

%1 hasar verdinmi ona drop almak için ?

Oyun içinde gerek o bossun gerekse aşağıdaki terrordan drop alabilmek için can değerinin %1 ini vurman lazımmış.
(Son Düzenleme: 09-02-2016, Saat: 13:46, Düzenleyen: 3455.)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 39
Okunma: 33,588
Son yorum: shouplock
22-08-2018, Saat: 15:55
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 3
Okunma: 1,039
Son yorum: ralf98
06-10-2017, Saat: 22:08
  Rehber [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 216
Okunma: 121,422
Son yorum: Nomu
14-09-2017, Saat: 17:27
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 1,084
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
  Rehber [EU/NA] Earring (Küpe) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 28
Okunma: 21,859
Son yorum: Arriveder Ci
27-05-2017, Saat: 04:57

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..