Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.15/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [EU/NA] Necklace (Kolye) Upgrade
O kırmızı nişanları nereden düşüreceğiz onu bulamadım o açıklama da yok ne kesmemiz lazım onu düşürmek için ? Gf
ĤĪŦƐИ MĪŦSƱŔƱƓĪ ŔYƱ
(16-01-2017, Saat: 17:05)ada Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.O kırmızı nişanları nereden düşüreceğiz onu bulamadım o açıklama da yok ne kesmemiz lazım onu düşürmek için ? Gf

Birleşimden sonra Stage 5 yaptığımız kolyemiz (Awakened Siren Necklace) Stage 6 kilidinin açılması için bizden 43 LvL “Misty Woods Necklace” istemektedir.Bu itemi elde edeceğimiz bosslar ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz "Faction" tarafın olduğu bölgede ki "Faction Merchant" ta satılmaktadir.Görsel de ki NPC Mavi "Cerulean Order" tarafına aittir.

NOT : Yeni gelen güncelleme ile 45 level civarlarında yapacağınız "Chapter 27: What is Rightfully Theirs" isimli ana göreviniz kolyeyi size verecektir.NPC deki 30 insignia alımı da 5 insignia olarak düzenlenmiştir.

En ince detayına kadar belirttim konuda ama halen görmemekte ısrar ediyorsun.Lütfen resmin sol alt köşesini okur musun ? Onun dışında "not" olarak yazdığım kısmada dikkat etmelisin.Bu kolye görevde sana veriliyor.Muhtemelen atmışsındır ama ne olur ne olmaz bir depo kontrolu yap istersen.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
teşekkürler yardım için çözümü öğrendim kırmızı kamp yerindeki bütün düşman gruplarını öldürdükten sonra asıl öldürmemiz gerekenler geliyor hp oranları biraz yüksek onlardan düşüyor gerekli materyal  Fr  yapamayan arkadaşlara da bilgi olsun.
ĤĪŦƐИ MĪŦSƱŔƱƓĪ ŔYƱ
Merhaba ben silah ve takılara artı basma işini hallettim ama zırh yada giysi ye nasıl artı basacağız formda bulamadım bilgisi olan varmı. birde 22 lvl im ve bazı artı basmalarda metarye istiyor onarı açık artırmada dan aldım ama param yetmedi bu lvl de nasıl para kazanabilrim.
ya arkadaşım bu koLye qörevinde Chapter 12: Deep in the Gloomdross deniLen qörev qeLdi ama hiçte öLE bi koLye takı vermedi nasıL oLucak bu iş anLamadım ????

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rehber [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 216
Okunma: 99,342
Son yorum: Nomu
14-09-2017, Saat: 17:27
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 0
Okunma: 172
Son yorum: ActionShirio
24-07-2017, Saat: 21:27
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 324
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 23,906
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28
  Rehber [EU/NA] Earring (Küpe) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 28
Okunma: 17,623
Son yorum: Arriveder Ci
27-05-2017, Saat: 04:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..