Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.8/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [EU/NA] Earring (Küpe) Upgrade
Yeni birer silah ve takı rehberi hazırlayacak mısın? Bu yaptığına benzer. Zira çok kafa karıştırdılar yeni başlayanlar içi iyice çorba oldu.
(18-02-2017, Saat: 22:52)xarxarbo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yeni birer silah ve takı rehberi hazırlayacak mısın? Bu yaptığına benzer. Zira çok kafa karıştırdılar yeni başlayanlar içi iyice çorba oldu.

Konunun başına yazdığım yazı çok açıklayıcı aslında ama rehber yapacak pek birşey yok.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Selamlar herkese. Dün Assasins sınıfına başladım silah upgrade sistemi 46. seviyeye kadar görev itemlerini kullanarak devam edeceğimizi biliyorum. Takıda ise hongmong takılarını görevlerden elde ettiğimizi düşünüyordum lakin görevlerden hongmong takılarını elde edemedim. Daha doğrusu vermedi. Vermediği için çöpe atma gibi bir durum olmadı. Jaydestone daki npc de ise takılar satılmıyor. takı sistemi silah sistemi gibi mi oldu yoksa bişey mi atladım zira oyunda acemi değilim.
(07-03-2017, Saat: 14:48)N.S. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Selamlar herkese. Dün Assasins sınıfına başladım silah upgrade sistemi 46. seviyeye kadar görev itemlerini kullanarak devam edeceğimizi biliyorum. Takıda ise hongmong takılarını görevlerden elde ettiğimizi düşünüyordum lakin görevlerden hongmong takılarını elde edemedim. Daha doğrusu vermedi. Vermediği için çöpe atma gibi bir durum olmadı. Jaydestone daki npc de ise takılar satılmıyor. takı sistemi silah sistemi gibi mi oldu yoksa bişey mi atladım zira oyunda acemi değilim.

Oyunda değil ama bulunduğun konuda atladığın yer var.Hem de sayfanın en başında  ^^
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
yeterince anlaşıldı. Kolay gelsin.
merhaba rehber için teşekkürler. Hongmoon takıları attım viridian valor store trader a gittim fakat artık hongmoon takı satmıyor. upgrade edebileceğim takıları nerden elde edebilirim acaba ?
(09-03-2017, Saat: 05:00)Ali Ozdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.merhaba rehber için teşekkürler. Hongmoon takıları attım viridian valor store trader a gittim fakat artık hongmoon takı satmıyor. upgrade edebileceğim takıları nerden elde edebilirim acaba ?

Hongmoon upgrade sistemi kaldırıldı.Lütfen konunun en başında ki yazıyı okuyun.
A52E9B.jpg

Kusuruma bakmayın devam eden sayfaları okumamışım. Hongmoon takılar (küpe ,kolye ,yüzük) artık valor store da satılmıyormuş. Bununla ilgili destek birimine mail attım fakat nazik bir şekilde geri getiremeyeceklerini söylediler. Güle güle 30x3=90 Legendary Jewel (90x20=1800 gold). Db Db Db
kardeş senin bu payLaştıkLarın NPC de yok nasıL yada nerden buLabiLirim bu Hongmoon NeckLace`ı ??

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rehber [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 216
Okunma: 99,608
Son yorum: Nomu
14-09-2017, Saat: 17:27
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 0
Okunma: 176
Son yorum: ActionShirio
24-07-2017, Saat: 21:27
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 337
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 24,001
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28
  Rehber [EU/NA] Necklace (Kolye) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 44
Okunma: 24,844
Son yorum: Arriveder Ci
26-05-2017, Saat: 14:09

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..