Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.8/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [EU/NA] Earring (Küpe) Upgrade
#1
Selam Arkadaşlar ;
 
08.02.2017 GÜNCELLEMESİ İLE "HONGMOON" UPGRADE SİSTEMİ KALDIRILMIŞTIR.


Hongmoon upgrade sistemi oyundan kaldırıldığı için bu rehberde gördüğünüz takıları artık upgrade ile uğraşmadan direk kullanacaksınız.Yani elde ettiğiniz her takıyı hangisi daha iyiyse ona göre kullanacaksınız.50 leveldan sonra kasarken oyunun size verdiği "
Ivorymoon" takıları sonrasında ise  50 LvL Heroic zindanlardan "Pinnacle" takıları ile yine yolunuza upgrade ile uğraşmadan "Legend"takılara kadar devam edeceksiniz.
 
 
Pinnacle takıları elde edeceğiniz zindanlar ;

Sogun Lament :
Pinnacle Earring Pinnacle Belt
Shattered Masts : Pinnacle Necklace , Pinnacle Bracelet
Gloomdross Incursion : Pinnacle Ring
 
 
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 
Not : Eski sistemden gelişimi yarım kalmış olan takılarınızı geliştirmeye devam edebilirsiniz. 
 Sizlere oyunda ki takılarımızdan biri olan Earring (Küpe) nin upgrade yollarından bahsedeceğim.Daha önceki upgrade konularımızdan upgrade mantığını az çok öğrenmişsinizdir diye düşünüyorum.O nedenle bu rehberin amacı neyi nerede bulabileceğinizi göstermektir.

West serverında upgrade zincirinin başlangıcı olan 11 LvL "Hongmoon Earring" imizi “Chapter 15: Grin And Bear It” isimli ana görevimizden elde ediyoruz.Aşağıdaki görselde küpemizi , bulunduğu bölgeyi ve nasıl elde ettiğimizle ilgili bilgileri görebilirsiniz.

lv93WB.jpg
NOT 1 : Takıların exp. yükseltimleri silahın ki gibi değildir.Stage 1 den 5 e ve Stage 6 dan 10 a yükseltirken kolye için kolye , küpe için küpe , yüzük için yüzük basmak zorunda değilsiniz.Takılar birbirleri ile exp. yükseltimi yapabilirler.

NOT 2 : Eğer (Hongmoon Earring) i olurda atar yada satarsanız tekrardan nasıl elde edeceğinize aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.
bJYkGG.jpg

NOT 1 de ki uyarıyı dikkate alırsanız kasarken elde ettiğiniz herhangi bir takı ile küpenizi Stage 5 yapabilirsiniz.

Stage 5 olan küpemiz Stage 6 kilidinin açılması için bizden 16 LvL “Wu Fu Earring” istemektedir.Küpemizi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.

m154kY.jpg

Küpemizi alalım ve birleşim işlemini yapalım.
qPRjJB.jpg
Birleşimde istenilen “Viridian Poison” 7 level olduğunuzda görevden gelecektir.Ama siz bu itemi silah birleşiminde kullanacağınız için daha sonra takılarda kullanmak üzere nasıl ve nereden elde edeceğinizi oyun açıldığında görseller ile göstereceğim.

Stage 6 kilidini açtığımız küpemiz (Hongmoon Earring) Stage 10 yaptıktan sonra uzun bir süre bu şekilde kullanacağız.İlerleyen levellarda Cinderlands haritasına geçtiğimizde bizden bir sonraki birleşimi için 28 LvL “Golden Deva Earring” istemektedir.Bu küpeyi elde edeceğiniz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görsellerden bakabilirsiniz.

nL2jO5.jpg

Bossu kestiğinizde içinden sarı esanslar alacaksınız.Bu esansları aşağıda ki resimde göstermiş olduğum bölgede ki çarklardan (Golden Deva Earring) küpemizi düşürmek için kullanacaksınız.
nL2jQR.jpg

Küpemizi düşürelim ve birleşimini yapalım.
qPRjdV.jpg
Birleşimde istenilen materyal “Cinderlands Transformation Stone” oyun içi görevlerden 2, Survey den 1 adet olmak üzere toplamda 3 adet verilecektir.Veya craftlayabiliyorsanız craft yoluyla ya da Marketplace’ten satın alarakta elde edebilirsiniz.
 
Birleşimden sonra Stage 5 yaptığımız küpemiz (Awakened Hongmoon Earring) Stage 6 kilidini açmak için bizden 34 LvL “Samja’s Earring” istemektedir. Bu küpeyi elde edeceğiniz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görsellerden bakabilirsiniz.

A5gnGQ.jpg

Küpemizi elde ettikten sonra birleşim işlemini yapalım.
RoB1Go.jpg
Birleşimde istenilen “The Blight Fang Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. rehberinde anlatmış olduğum 20 Level Blackram Narrows elit dg’sinden düşmektedir.Veya Marketplace kullanarak satın alabilirsiniz.
 
Stage 6 kilidini açıp Stage 10 yaptığımız kolyemiz birleşim için bizden 36 LvL “
Infernal Earring” istemektedir.Aşağıda ki görsellerde bu bölge ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.

gZy2bQ.jpg

Tomb of the Exiles , kasma durumunuza göre 36-40 level arasında günlük görevi açılan oyunun 2. Elit dgsidir. Levelinize göre bosslar sizi zorlayacağından dolayı 6 kişilik bir parti ile girmeniz sizin için en iyisi olacaktır.Kullanmakta olduğunuz küpenizin de istediği upgrade küpesi bu dungeon dan düştüğü için iyi bir grubunuz varsa küpenizi (Infernal Earring) elde edene kadar devamlı yapmanızı öneririm.Bölgeye ışınlanarak kısayol “F7” parti bulucu kullanarak veya bölgede bulunan “Dragon Pillar” a tıklayarak parti arayabilirsiniz.

Küpemizi alalım ve aşağıda ki gibi birleşimlerini yapalım.Birleşimden sonra Stage yükseltimlerini Tomb Of The Exiles dg sinden düşürdüğünüz diğer takılarla yapabilirsiniz
Go5P4y.jpg

Birleşimden sonra Stage 5 yaptığımız küpemizi belli bir süre bu şekilde kullanacağız.İlerleyen levellarda Moonwater haritasına geçtiğimizde Stage 6 kilidini açmak için bizden 40 LeveL  “Augerite Earring” istemektedir.Aşağıda ki görselden bu bölge ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.
7MP7Wm.jpg

Küpemizi aldıktan sonra birleşim işlemini yapalım.
knJG77.jpg
(Birleşimde istenilen materyal “Infernal Lord’s Horn” biraz önce bahsettiğim 36 LvL “Tomb Of The Exiles” dgsinden düşmektedir.Veya Marketplace kullanarak satın alabilirsiniz)

Stage 6 kilidini açıp Stage 10 yaptığımız (Awakened Infernal Earring) birleşim için bizden 45 LvL “Siren Earring” istemektedir.Aşağıda ki görsellerde küpeyi elde edeceğiniz bölge ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.
JnjvXn.jpg

Küpemizi elde ettikten sonra birleşimini yapalım.

XLZ5v0.jpg
Birleşimde istenilen “Moonwater Transformation Stone” oyun içinde görev veya Survey den verilmemektedir.Yapabiliyorsanız craft yoluyla veya Marketplace den satın alabilirsiniz.

Birleşimden sonra Stage 5 yaptığımız küpemiz (Awakened Siren Earring) Stage 6 kilidinin açılması için bizden 43 LvL “Simyu Earring” istemektedir.Bu itemi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.

pBOLPz.jpg

Küpemizi elde ettikten sonra birleşimini yapalım.
7Mj4Am.jpg

Birleşimde istenilen "Poharan's Perfume" yukarıda haritasını gösterdiğim Blackram Supply Chain isimli dg nin son bossu olan Poharan kesildikten sonra elde edilmektedir.Veya Marketplace kullanarakta satın alabilirsiniz.

Stage 6 kilidini açtığımız küpemizi Stage 10 yaparak şimdilik rehbere son veriyoruz.
0m3QG9.jpg


Upgradeleri bu aşamadan sonra anlatma gereği görmüyorum.Çünkü itemleri nasıl upgrade edeceğiniz , nerelerden bulabileceğiniz vs. gibi durumları takılarınızı bu aşamaya getirene kadar çözmüş olduğunuzu düşünüyorum.

  Takıların bu aşamasından sonraki adımlarda istenilen takı veya istediği itemleri bulmakta zorlanan arkadaşlar olursa konu altında mesaj olarak yazabilirler.Umarım sizin için faydalı olmuştur.Kolay gelsin …
(Son Düzenleme: 18-02-2017, Saat: 20:41, Düzenleyen: Nomu. Sebep: Düzeltme )
A52E9B.jpg
#2
Demirbaşta küpe de eksikti. Onu da mı dere kenarında buldun ??
gFktQix.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
#3
Şuralarda bir yerde bir küpe olması lazım.Konu görünsün gereksiz sorulardan kurtulalım bambam
A52E9B.jpg
#4
Rehber için teşekkürler. Cinderlands Transformation Stone itemini nerden bulabiliriz?
#5
Marketplace yada craft
#6
(23-01-2016, Saat: 23:45)Kenric Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Rehber için teşekkürler. Cinderlands Transformation Stone itemini nerden bulabiliriz?

O taşı nereden bulacağın bu konunun içeriği değil. Üstelik forumda gerekli bilgi mevcut. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ne bakabilirsin.
gFktQix.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
#7
Güncellendi.
A52E9B.jpg
#8
Arigato gozaimasDr
#9
rehhber için teşekkür ederim çok yardımcı oldu Smile
#10
emeğine sağlık yeni başlayanlar için harika


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 39
Okunma: 33,610
Son yorum: shouplock
22-08-2018, Saat: 15:55
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 3
Okunma: 1,040
Son yorum: ralf98
06-10-2017, Saat: 22:08
  Rehber [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 216
Okunma: 121,438
Son yorum: Nomu
14-09-2017, Saat: 17:27
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 1,086
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
  Rehber [EU/NA] Necklace (Kolye) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 44
Okunma: 30,597
Son yorum: Arriveder Ci
26-05-2017, Saat: 14:09

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..