Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destroyer Yardım
Arkadaşlar 15 level destroyerim var ama soul shield yada skilleri nasıl dizeceğimi bilmiyorum birde pvp için taktik verebilir misiniz ? Destroyer için ne önemlidir?
Kardeşim ben 40 destroyerim oyunu bayadır oynuyorum ama çok sık giremiyorum. Oyunda skill panelinin sağ üst köşesinde el işareti var beğenme gibi orada 4-5 tane farklı rehber var dungeon - hunting - pvp gibi oradan seçebilirsin skiller ingilizce oldugu için tam anlamıyla kavrayamassan soul shield ise ben ilk önce blackram narrows dizdim sonra Pinchy diye bir boss var akrep 33-36 arasında görebilirsin çöl gibi bir yerde adını unuttum ordaki soul shieldi düzmüştüm hp veriyor diye önceliğin hp critic block muydu tam emin değilim onu bir araştır. Pvp için taktiüe gelirse oynadıkça elin alışacak skiller ve kombolara kendin karar verip uygulayacaksın eğer kombo istiyorsan destroyer rehberinde admin 3 tane güzel kombo  vermiş onları ezberleyebilirsin.
(Son Düzenleme: 04-07-2016, Saat: 13:11, Düzenleyen: Tarumarr.)
Teşekkür ederim
HM 10 650 ap destroyer im var. Şunu başta diyeyim. Lvl 50 olana kadar soul sheild leri eline daha iyisi ne gećiyorsa eskisiyle değiş yeterli. PvP işine gelince skill pointlerin de lvl aldıkça geleceği için şuan ezilmen normal. Destroyer basit gözüksede oynayıp ögrendikçe ustalaştığın ve zevk aldığın bir char.
(03-07-2016, Saat: 21:44)redmonsta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Arkadaşlar 15 level destroyerim var ama soul shield yada skilleri nasıl dizeceğimi bilmiyorum birde pvp için taktik verebilir misiniz ? Destroyer için ne önemlidir?

Merhaba dostum bence sağ üst köşedeki skil rehberini at çöpe gir youtube'a bak ordan insanlar nasıl dağıtmış skillerini sana uygun olanını seç o şekilde ilerlemeye bak zaten elin alıştımı kombo sıralamasına yerden kaldırmazsın adamı 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Destroyer Build ?
Yazan: Hamza Nalbat
Yorumlar: 3
Okunma: 1,478
Son yorum: Nötron
20-02-2017, Saat: 12:41
  Shadow destroyer Earth destroyer
Yazan: Nikola Raven
Yorumlar: 2
Okunma: 1,247
Son yorum: BARBOROS
02-01-2017, Saat: 17:45
  Yardım Destroyer Sheild Set
Yazan: Leuss
Yorumlar: 4
Okunma: 1,965
Son yorum: BARBOROS
15-11-2016, Saat: 17:50
  Destroyer Sınıf Tanıtım Haftası
Yazan: hidden41
Yorumlar: 8
Okunma: 6,496
Son yorum: Destroyer58
09-08-2016, Saat: 19:11
  Destroyer Türkçe Skiller
Yazan: Tarumarr
Yorumlar: 0
Okunma: 1,432
Son yorum: Tarumarr
04-07-2016, Saat: 17:21

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..