Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] Değişen Skill Sistemi ve Bütün Assassin Comboları
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 12 Nisan paketi ile beraber skill sistemi değişti. Bu durum diğer classlarda olduğu gibi assassin'i de oldukça etkiledi. Bir çok arkadaşın da benim ilk gün düştüğüm hataya düştüklerini farkettim,yani assassinin bozulduğunu, değişen skill sisteminin assassin bazından kötü etkilendiğini... Fakat şuanki şahsi düşüncem gerçek durumun tam tersini göstermekte, Assassin tam bir CC(kitle control) makinesi oldu, combosu kolaylaştı ve DPS(Hasar)'i arttı.

Bilenleriniz vardır, bilmiyenler için ben uzun zamandır assassin karakteri üzerine rehber videoları çekiyorum. Tabii ki önceki rehber videoları eskidi, üzerine yeni skiller geldi, skill sistemi değişti vs vs... Uzun zamandır da yeni bir skill videosu, takipçilerim tarafından rica ediliyor, bekleniyordu. Ben de hazır değişen bu skill sisteminin vesilesiyle tekrardan topluca bu assassin combolarının(Lightnin PVP,PVE, Shadow PVP,PVE ve AOE/ALAN) tamamını değişen skill sistemiyle beraber bir videoya sığdırmaya çalıştım. İzleyenlere faydalı olması ümidiyle iyi seyirler diliyorum...

Video her ne kadar 40 dakika sürmüş olsa da yüzeysel anlatmaya çalıştım izlemeyenlere, rehber serisinin önceki videolarından olan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ni izlemenizi şiddetle tavsiye ederim, zira bu 40 dakikalık rehber önceki videoların izlendiği varsayımı ele alanırak hazırlanmıştır..
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Assassin Rehber Serisi
Yazan: kadirada
Yorumlar: 18
Okunma: 10,024
Son yorum: Natsuros
31-05-2017, Saat: 13:11
  Assassin Sınıf Tanıtım Haftası
Yazan: Zatara
Yorumlar: 2
Okunma: 6,208
Son yorum: Freseq11
26-04-2017, Saat: 18:41
  Assassin GG
Yazan: cemsarikaya
Yorumlar: 0
Okunma: 540
Son yorum: cemsarikaya
23-04-2017, Saat: 13:47
  Assassin Yardım
Yazan: Jön
Yorumlar: 1
Okunma: 651
Son yorum: BladeCeremony
10-04-2017, Saat: 01:49
  Assassin Tüm Skillerin Açıklaması
Yazan: kadirada
Yorumlar: 9
Okunma: 4,714
Son yorum: SenSei
17-01-2017, Saat: 23:47

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..