Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.27/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Soru] Çin Server Görevi
Öncelikle iyi günler, ana görevlerden bir tanesi beni çok oyaladı. Tüm duygu emotelerini sırayla denememe rağmen bir türlü ilerleyemedim.

Spoiler :

İnternetten araştırdım ancak ilgili bir bilgi bulamadım, acaba bu görevi yapan birileri var mı ? Benden tam olarak ne yapmamı istiyor ?
Bu görevi hatırlıyor gibiyim, level'ını söylersen bir bakarım

Imperial tournament Winner
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
BM/Luki/Max arena rating - 2400
Chinese Gangsters - Windrest
(03-02-2015, Saat: 23:03)Luki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu görevi hatırlıyor gibiyim, level'ını söylersen bir bakarım

45 görevi Smile
guan cha sorunun cevabı ama çince yazmanız gerekmete Tongue
ya bende ordayım şuan takıldım ne yazıcam bilemiyorum bir yardım edin edin lütfen ya
Görevin nasıl yapılacağını çözdüm yardımlarınız için teşekkürler ^^
Sorunun çözümü için öncelikle bilgisayarınıza Basitleştirilmiş (Pinyin) Çin klavyesini indirmeniz gerekli. (Denetim masası/ Dil ve giriş / klavye girişi / dil ekle)
Oyun içerisinde görev kulesinin üzerindeyken Çince klavyeyi etkinleştirip Guan cha yazacağız (dil girişi Çince olduğundan oyunun hemen altında Çince karakterler beliriyor zaten.) 1. sıradaki Çince harflere tıklayıp yazının sonuna / sembolünü koyduktan sonra görev sayılıyor. Smile
(05-02-2015, Saat: 15:48)Athame Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Görevin nasıl yapılacağını çözdüm yardımlarınız için teşekkürler ^^
Sorunun çözümü için öncelikle bilgisayarınıza Basitleştirilmiş (Pinyin) Çin klavyesini indirmeniz gerekli. (Denetim masası/ Dil ve giriş / klavye girişi / dil ekle)
Oyun içerisinde görev kulesinin üzerindeyken Çince klavyeyi etkinleştirip Guan cha yazacağız (dil girişi Çince olduğundan oyunun hemen altında Çince karakterler beliriyor zaten.) 1. sıradaki Çince harflere tıklayıp yazının sonuna / sembolünü koyduktan sonra görev sayılıyor. Smile

Dostum ''Bow yazılan emoji görevi varya onun için ne yazmamız gerekiyor. Mesela senin görevininki Guan cha nasıl Göng diyorda klavyede ö harfi yazmıyor bi yardım edermisin.
KARDEŞ KOLAY YOLU VAR CTRL + ALT YADA DİREK ALTGR BAS EMOJİLER ÇIKIYOR YAZMANA GEREK YOK ....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sarı görevi yapamıyorum
Yazan: burak1425
Yorumlar: 4
Okunma: 2,579
Son yorum: burak1425
17-05-2014, Saat: 13:50
  Server ismi?
Yazan: remus
Yorumlar: 6
Okunma: 2,920
Son yorum: Aragorn
21-04-2014, Saat: 02:53
  6 lvl gorevi
Yazan: Shezo
Yorumlar: 8
Okunma: 3,932
Son yorum: Shezo
15-03-2014, Saat: 16:53
  Görevi yapamıyor
Yazan: acans124
Yorumlar: 3
Okunma: 2,437
Son yorum: BnSMaster
12-03-2014, Saat: 23:37
  Scheduled Trainin Görevi
Yazan: Khalesy
Yorumlar: 1
Okunma: 1,794
Son yorum: BnSMaster
01-08-2012, Saat: 20:30

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..