Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.83/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Duyuru] Bu Bahar Silverfrost Mountains Güncelleme Paketi Geliyor

En büyük güncelleme paketlerinden birisi olan Silverfrost Mountains güncellemesi bu bahar geleceği duyruldu.
Dikkat çeken en büyük yenilikler Level sınırı 50'ye yükseltildi.Hongmoon level 10 olarak güncellenecek.

Güncelleme ile birlikte ne gibi yenilikler karşımıza çıkacak?
Silverfrost dağlarını keşfedeceğiz.Devasa büyük yeni bir harita.

Heroic Dungeons

4-6 kişilik yeni zorlu zindanlar.
  • The Awakened Necropolis
  • Avalanche Den
  • Lair of the Frozen Fang

Soulstone Alanları
Soulstons and Moonstons kazanmak için maden alanlarında kısayıya mücadele.50Level ile birlikte daha zorlu pvp mücadelelerine hazır olun.

Clan Crafting & Weapon Upgrades
Clan Crafting kilitlerini açmak için clan levelinizi arttırın.Yeni pot çeşitleri clan outfit ve daha fazlası.
Ayrıca yeni harita ile birlikte silah ve takılarınızın seviye kilitlerini açarak daha üst aşamalara upgrade edebileceksiniz.

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
Harika bir haber bu ya bu kadar hızlı gelişeceğini düşünmezdim. Big Grin
Lag sorunlarını da çözecek mi bu yeni güncelleme? Big Grin 50lvl olup da nolacak başta optimizasyon gerekiyor oyuna fps için, sonraki iş de aşırı yoğun olan serverlarda oluşan lag.. Yeni karakter açıyorum 0 lag büyük haritalara geçince başlıyor kasmaya..
Gelsin gelsin zindan güzele benziyor. Dayı baya korkunç çıkmışta, yılan ablaları sevdim  lovee
(17-03-2016, Saat: 02:59)Exorcist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Lag sorunlarını da çözecek mi bu yeni güncelleme? Big Grin 50lvl olup da nolacak başta optimizasyon gerekiyor oyuna fps için, sonraki iş de aşırı yoğun olan serverlarda oluşan lag.. Yeni karakter açıyorum 0 lag büyük haritalara geçince başlıyor kasmaya..

lag sorunumu 20 ms ıle oynuyorum lag fılan yok oyunda kısısel ınternet  ve lokasyon sorunlarınızı oyunun duzeltmesı gıbı bır durum yok.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Cardinal Gates  | Crimson | FcK 
ben daha yüzükleri siren yapamadım. Adamlar yeni kilit açmaktan bahsediyo :/ günde sadece 2 saat ayırarak oyunda sağlam bi yere gelmek zormuş
(17-03-2016, Saat: 07:40)Alperen Yıldız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ben daha yüzükleri siren yapamadım. Adamlar yeni kilit açmaktan bahsediyo :/ günde sadece 2 saat ayırarak oyunda sağlam bi yere gelmek zormuş

gunde 2 saatte sadece fanctıon questlerı yaparsın dogal olarak tamamlayamazsın
Cardinal Gates  | Crimson | FcK 
bende günde 2 saat oynuyorum.

günlük görevler ve pvp yapıyorum 16 günlükden 30 pvpden geliyo günde 13 gold falan kasıyorum.
Çok aceleye getirdiler FPS sorunu varken. Neyse artık Silverfrost gelince günlük gold kasma oranımızda artacak gibi gözüküyor Big Grin
(17-03-2016, Saat: 20:34)XinXian Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok aceleye getirdiler FPS sorunu varken. Neyse artık Silverfrost gelince günlük gold kasma oranımızda artacak gibi gözüküyor Big Grin
Artacak olan gold getirisi, artacak olan gold giderini karşılamayacak merak etme Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duyuru Rise Of The Gunslinger Güncelleme Notları
Yazan: Nomu
Yorumlar: 3
Okunma: 518
Son yorum: sweet76
13-09-2017, Saat: 17:19
  Shadows of Innocents 2.4 Güncelleme Notları
Yazan: GBleidd
Yorumlar: 7
Okunma: 2,259
Son yorum: Mathilda
20-07-2016, Saat: 20:05
  Duyuru Shattered Empire - 27 Nisan'da geliyor
Yazan: Elesis
Yorumlar: 14
Okunma: 3,306
Son yorum: FunnyC
27-04-2016, Saat: 14:55
  Duyuru Bahar Define Etkinliği [Spring Treasure Trove Event]
Yazan: hidden41
Yorumlar: 9
Okunma: 2,960
Son yorum: Teru
13-04-2016, Saat: 22:16
  Duyuru Silverfrost Mountains güncellemesi 23 Mart'ta bizlerle
Yazan: hidden41
Yorumlar: 28
Okunma: 6,136
Son yorum: dephree
23-03-2016, Saat: 15:18

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..