Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Breeze yada chromatic weapon
Merhaba oyunda yenıyım  upgrade lerde Breeze yada chromatic weapon ıstıyor. Brezee silahı ıcın sureklı boss kesmeye calısıyorum fakat sanssızlık bana lazım olan sılah (dagger) dusmuyor. Bu 2 sılahı nasıl temın edebılırım .Iyı oyunlar.
breeze silahını silverfrostun daily görevlerinden kazandığın100 mor taş ile grand harvest squire'deki mor valor stone changer'dan alabilirsin, chromatic weapon için ise Tainted Lab, The Shrieking Caverns, Ebondrake Hideout bu üç dungeona girip düşürmeye çalışabilirsin Smile
Tesekkur ederım  dungeonlar mantıklı geldı en azından daha yuksek sans.
Chromatic ,Tormented ve Accursed isimli silahlar oyuna yeni başlayan oyuncular daha az maliyetle silahlarını yapabilsinler diye oyuna sonradan eklendi.Genelde silah upgradelerini bu 3 silahın yolundan ilerlemen item açısından karlı olacaktır.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Sansıma  39 mılyon canı olan harıta boss unu kesebıldık ve  anahtar harcamadan ıhtıyacım olan sılah dustu.Dusmesı onemlı degıl de yanında ıstedıgı materyaller ve absma ucretı cok can yakıyor 3 gundur hala bırıktıremedım Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Awakend Siren Weapon için stage atlatma silahları
Yazan: Belios
Yorumlar: 3
Okunma: 1,292
Son yorum: awie
07-05-2016, Saat: 11:27

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..