Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardım] Breaking the Chain Görevi
Arkadaşlar şu Blackram Supply Chain dunegonunun açılması için gereken "Breaking the chain görevini nerden alabilirim bir türlü bulamadım fishing house deniyor ama baktım yok yardımcı olabilir misiniz
Fishing lodge diye bir yer vardı. Faction bölgesi, 2 tane faction görevi yapıyoruz hani batmış gemi falan var. Su yaratıkları ordan alıyoruz diye hatırlıyorum. Orda bi mavi görev yapacaksın sonra bloodshade'in kapısnın önüne git adamla konuş (Yanlışta olabilir baya oldu yapalı)
(24-03-2016, Saat: 02:40)awie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Fishing lodge diye bir yer vardı. Faction bölgesi, 2 tane faction görevi yapıyoruz hani batmış gemi falan var. Su yaratıkları ordan alıyoruz diye hatırlıyorum. Orda bi mavi görev yapacaksın sonra bloodshade'in kapısnın önüne git adamla konuş (Yanlışta olabilir baya oldu yapalı)

Faction görevlerini yaptım felan baya uğraştım bulmak için bütün görevleri yaparak bakıcam sanırım bulamadım bir türlü
Blackram Supply Chain'in görevi level 43 olunca direk ekrandaki görev listene geliyor.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(24-03-2016, Saat: 20:22)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Blackram Supply Chain'in görevi level 43 olunca direk ekrandaki görev listene geliyor.

Görevin adı nedir? "İnvitation from poharan" ise tamamladım ama gidip görevi teslim edemiyorum bölge kapalı oldugundan

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  48 level Sleep Darts Görevi
Yazan: FingolfinTR
Yorumlar: 1
Okunma: 143
Son yorum: IVantage
10-07-2017, Saat: 20:01
  The Darkglimpse defeat Nekuro Görevi
Yazan: ottomanempire
Yorumlar: 1
Okunma: 628
Son yorum: hidden41
11-09-2016, Saat: 10:28
  Blackram Supply Chain
Yazan: Zatara
Yorumlar: 4
Okunma: 2,330
Son yorum: mylmz19
19-01-2016, Saat: 00:22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..