Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blade & Soul Maestro Kore 14 Hazıranda Kore Serverinde
NCSoft, geçtiğimiz günlerde "Maestro" olarak bilinen ve uzun zamandır beklenen Blade and Soul'un Soul Gunner sınıfının nihayet 14 Haziran'da oyunun Kore serverinde olacağını duyurdu.

NCSoft hala Maestro hakkında çok fazla ayrıntı açıklamadı. Biz sadece bir çeşit sihir veya ruh enerjisi ile çalışan iki silah kullanan bir sınıf olacağını biliyoruz.

ve güzel bir trail daha

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
zaten kore de oynanmıyormuydu şuanda gunner ?
Beta olarak test edildi. Resmi olarak henüz çıkmadı.

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
(06-06-2017, Saat: 23:07)BnSMaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Beta olarak test edildi. Resmi olarak henüz çıkmadı.

Muhtemelen test aşamasında gücü test edilerek hasarında veya skill cooldownlarında oynamalar olabilir 14 Haziran'da ona göre çıkarabilirler.Ama genel olarak skill sistemi,hareketleri ve oynanışı videolarda göründüğü gibi olacaktır.

A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Class hoşuma gitti baya dps ağırlıklı gördüğüm kadarıyla ve warlock gibi hatta daha karizma hareketlere sahip class olmuş,
Jin ve yun ırkında olması da güzel,
Eu ya gelince genel olarak çoğunluk gibi bende açarım oynarım Smile
(Son Düzenleme: 08-06-2017, Saat: 08:50, Düzenleyen: MaviDeniz.)
Ya abi korede oynamıyorum ve masaüstü yeni bozuldu bir de yeni class gelmiş ben yokken. Ama aşırı ilgimi çekti, izlemesi baya keyifli ve skilleri bile ezberledim resmen. Tabii en büyük sorun daha koreye gelecek tamam da Eu ya gelecek mi? Gelecekse bile ne zaman gelecek? Bunları düşünmek bile insanın moralini bozuyor. Oyuna galiba en son warlock yüklenmişti (sf de olabilir emin değilim çok ta eski sayılmam) Her ne ise o class kore serverine sürüldükten sonra Eu ya geçmesi çok uzun sürdü mü hatırlıyor musunuz? Çok uzun sürdüyse önceki classlarda beklemesem iyi olur gibi. Zaten daha koreye bile gelmedi, Eu ya gelecek mi orası da kesin değil. Umutlanmasam mı ki diyorum arada... Sad
A6
(08-06-2017, Saat: 16:13)Mathilda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ya abi korede oynamıyorum ve masaüstü yeni bozuldu bir de yeni class gelmiş ben yokken. Ama aşırı ilgimi çekti, izlemesi baya keyifli ve skilleri bile ezberledim resmen. Tabii en büyük sorun daha koreye gelecek tamam da Eu ya gelecek mi? Gelecekse bile ne zaman gelecek? Bunları düşünmek bile insanın moralini bozuyor. Oyuna galiba en son warlock yüklenmişti (sf de olabilir emin değilim çok ta eski sayılmam) Her ne ise o class kore serverine sürüldükten sonra Eu ya geçmesi çok uzun sürdü mü hatırlıyor musunuz? Çok uzun sürdüyse önceki classlarda beklemesem iyi olur gibi. Zaten daha koreye bile gelmedi, Eu ya gelecek mi orası da kesin değil. Umutlanmasam mı ki diyorum arada... Sad

Aşama aşama diğer serverlara göre kıyaslarsan eğer daha gelecek olan Vortex Temple denilen yeni 24 man raid ve yanında da şuan Celestial Basin de kapısı kilitli olan yeni bir zindan gelecek.Bunlarla birlikte en önemlisi de 55 LvL güncellemesi olacak.Tüm bunlardan sonra ufak 1-2 güncellemeden sonra Maestro gelecektir.Yani önümüzde yeni classtan önce gelmesi beklenen birçok güncelleme mevcut.WL ve SF classları bizim servera beklenenden çok daha kısa sürede gelmişlerdi çünkü uzunca süre Kore serverlarında vardılar.Ama bu class Kore de bile yeni o nedenle ben pek umutlu değilim.En kötü ihtimalle 6 ayı olacaktır çünkü yeni classın 2017 de geleceği belirtilmişti.Benim tahminimce de Eylül - Ekim civarı gelecektir.Ama bu Ncsoft belli de olmaz.
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
(08-06-2017, Saat: 17:13)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-06-2017, Saat: 16:13)Mathilda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ya abi korede oynamıyorum ve masaüstü yeni bozuldu bir de yeni class gelmiş ben yokken. Ama aşırı ilgimi çekti, izlemesi baya keyifli ve skilleri bile ezberledim resmen. Tabii en büyük sorun daha koreye gelecek tamam da Eu ya gelecek mi? Gelecekse bile ne zaman gelecek? Bunları düşünmek bile insanın moralini bozuyor. Oyuna galiba en son warlock yüklenmişti (sf de olabilir emin değilim çok ta eski sayılmam) Her ne ise o class kore serverine sürüldükten sonra Eu ya geçmesi çok uzun sürdü mü hatırlıyor musunuz? Çok uzun sürdüyse önceki classlarda beklemesem iyi olur gibi. Zaten daha koreye bile gelmedi, Eu ya gelecek mi orası da kesin değil. Umutlanmasam mı ki diyorum arada... Sad

Aşama aşama diğer serverlara göre kıyaslarsan eğer daha gelecek olan Vortex Temple denilen yeni 24 man raid ve yanında da şuan Celestial Basin de kapısı kilitli olan yeni bir zindan gelecek.Bunlarla birlikte en önemlisi de 55 LvL güncellemesi olacak.Tüm bunlardan sonra ufak 1-2 güncellemeden sonra Maestro gelecektir.Yani önümüzde yeni classtan önce gelmesi beklenen birçok güncelleme mevcut.WL ve SF classları bizim servera beklenenden çok daha kısa sürede gelmişlerdi çünkü uzunca süre Kore serverlarında vardılar.Ama bu class Kore de bile yeni o nedenle ben pek umutlu değilim.En kötü ihtimalle 6 ayı olacaktır çünkü yeni classın 2017 de geleceği belirtilmişti.Benim tahminimce de Eylül - Ekim civarı gelecektir.Ama bu Ncsoft belli de olmaz.

Bak bu cidden üzdü çünkü class aşırı hoşuma gitmişti... Cevap için teşekkürler. Anca gelince oynarız artık :'D
A6
Bizim sw ye ne zaman gelir. Çok hoşuma gitti Big Grin Gv Gv

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Soru gunner hangi soul badge alınmalıdır
Yazan: sweet76
Yorumlar: 9
Okunma: 757
Son yorum: Nomu
14-07-2017, Saat: 15:12

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..