Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.63/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blade Master Sınıf Tanıtım Haftası
Batı sunucuları açılana kadar sürecek olan sınıf tanıtım haftalarından ilki Blade Master için. Bu hafta etkinlik olarak bazı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. yapılacak. 23 eylül ve 24 eylülde yapılacak yayınlar ile Blade Master sınıfı tanıtılacak, daha fazla bilgi ise Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bulunuyor. Gelelim kısa bir sınıf tanıtımına;

BLADE MASTER, GENEL BAKIŞ

Blade Master çok yönlülüğü nedeniyle oldukça popüler bir sınıftır. Dövüş sanatlarının on parmağında on marifetli yanı olan bu sınıf hem saldırıda hem de savunmada son derece güçlüdür.
 Bu sınıfın yetenekleri içinde bulduğu duruşa göre değişir, temel dövüş duruşu ve kılıç çekme duruşu. (basic stance ve draw stance) Kılıç sürüsü (flock of blades) kısa süreli de olsa diğer yeteneklerle kombine edildiğinde güzel sonuç veren kilit önemde bir kabiliyettir. Ani savunma ve saldırı gereksiniminiz varsa bu güçlü yeteneğe güvenebilirsiniz.

Blade Master iki çeşit hasar vermektedir; Ateş ve yıldırım. Her saldırı element hasarı verecek diye bir şart yok ancak element hasarı veren yetenekler doğru yerde ve doğru eşya ile kullanıldığında daha yüksek hasar vereceklerdir. Oyun sonu zindanlarını temizlemek için bu elementlere dikkat etmeniz sizin faydanıza olacaktır.
 Takım halinde yapılan PvE etkinliklerinde Blade Master yukarıda da bahsettiğimiz çok yönlülüğü ile öne çıkar. Diğer sınıflar kendi halinde işlerini yaparken, Blade Master'ın işi Boss'u meşgul etmektir. Boss'un dikkatini yüksek hasar veren saldırılar ve diğer savunma ağırlıklı tehdit içeren yetenekler ile üzerine çeker. Çok yüksek hasar verebilen bir tank sınıfıdır desek çok da yanlış bir ifade olmayacaktır.

Arena PvP müsabakalarında duruşlar arasında ani geçişler yapmak ve savunma-saldırı dengesini tutturmak oldukça önemlidir. Draw Stance, yüksek hasar vermenizi sağlayan yetenekler ile bağlantılıdır, ancak doğru zamanda savunmaya çekilmiyor ve block yeteneğinizi kullanmıyorsanız hasarınızın ne kadar yüksek olduğu önemli değildir. Unutmayın, yerden kalkamazsanız hasar da veremezsiniz.

Çok kullanılan bazı kombolar;

1. Block (1)

2. Cyclone (LMB)

3. Anklebiter (3)

4. Breeze (LMB)

5. Gale (LMB)

6. Divebomb (F)

1. Blade Call (V) - Tier 4 Move 2

2. Lightning Retribution (C) - Tier 3 Move 2

3. Whirling Scourge (V)

4. Lightning Draw (4)

5. Blade Storm (X)

6. Blitzblade Scourge (Z)

1. Blindside (Q)

2. Flicker (LMB)

3. Honed Slash (RMB)

4. Blindside (E)

5. Pierce (RMB) - Tier 3 Move 1

6. Pierce (RMB) - Tier 3 Move 1

7. Pierce (RMB) - Tier 3 Move 1

PVP-Kombosu

1: Rush (2) – Tier 3 Move 1

2: Take Flight (F) – Tier 2 Move 1

3: Blade Call (V) – Tier 4 Move 2

4: Heavenly Dance (RMB)

5: Soaring Falcon (Z)

6: Ascend (LMB)

7: Lightning Retribution (C) – Tier 3 Move 2

8: Greater Lightning Draw (4) – Tier 5 Move 2

9: Five Point Strike (3) – Tier 3 Move 1

10: Rising Eagle (LMB)

11: Ascend (LMB)

12: Shoulder Charge (C) – Tier 2 Move 2

13: Blindside (Q)

14: Honed Slash (RMB) – Tier 2 Move 1

15: Flicker (LMB) – Tier 4 Move 2

*LMB - Mouse'ın sol tuşu, RMB - Mouse'ın sağ tuşu
(Son Düzenleme: 22-09-2015, Saat: 01:48, Düzenleyen: Zatara.)
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
Oyunda her türlü gideri olan tek class gözümde Blade Master!

Teşekkürler tanıtım süper.. Angel
ya combolarını ogrenmekte çok zorlanıyorum  Huh
(14-02-2016, Saat: 04:11)Battousai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ya combolarını ogrenmekte çok zorlanıyorum 

önce oynadıgın class ı ögren hakimiyet kazan pratik yap sonra kombolar geliyor zaten. ezberlemeye calısma. Hangi skill ne ise yarıyor onu ogren. kendi kombonu kendin yapıyorsun zaten. birisinin combosunu ögrenmeye ezberlemeye calısmakla ugrasma.
(24-03-2016, Saat: 12:26)kabuszfk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(14-02-2016, Saat: 04:11)Battousai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ya combolarını ogrenmekte çok zorlanıyorum 

önce oynadıgın class ı ögren hakimiyet kazan pratik yap sonra kombolar geliyor zaten. ezberlemeye calısma. Hangi skill ne ise yarıyor onu ogren. kendi kombonu kendin yapıyorsun zaten. birisinin combosunu ögrenmeye ezberlemeye calısmakla ugrasma.

bunu yazalı 1 ay olmuş ve yazdıgımı okuyunca tebessum ettim Big Grin daha öğrenicek çok şey var ama şu anda 1 ay öncesine göre baya iyiyim Smile
arkadaşlar ben blade master oynuyorum ve takılarda hangi özelliklerin olması gerekiyor ayrıca herkeste hongmoon takılar var bir çok izlediğim video da geliştirerek devam ediyorlar bu doğru mu yoksa başka bir takı seti mi var blade master için ve takılarımda blade master için hangi özellikler olmalı şuana kadar içinde kritik ve kritik damage olan hongmon takıları gördüm blade master hongmon takıları mı kullanmalı bir açıklamada blade masterda hit ve critic olmalı dendiğini gördüm critic özelliğini biliyorum da hit ne anlama geliyor takıların özelliklerinin ne olması kosunda bilgim sıfır yardımcı olur musunuz Sad
Güncelleyerek devam et eşyalarını rehberlerdeki gibi. Ayrıca bir şey aramana gerek yok. Critical hit de, kritik vurduğunda ne kadar fazla vurduğunu gösterir. Mesela Critical hit'in %200'se, kritik vurduğunda normal vuruşuna göre %200 fazla vuracaksın demektir.
Spoiler :

iClaire
ben oyuna yeni başladım ama anlamadığım bişey var skill gelişimini knight gibi kendinmi yapıyorsun eğer yapıyorsan bununla ilgili bir rehber hazırlarmısnız

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Blade master part 4
Yazan: Opless
Yorumlar: 1
Okunma: 349
Son yorum: Nomu
15-07-2017, Saat: 15:58
  Blade Master SSP
Yazan: BladeCeremony
Yorumlar: 3
Okunma: 845
Son yorum: BladeCeremony
12-04-2017, Saat: 20:54
  Soru blade master Lightning mi?Fire mı ?
Yazan: issei91
Yorumlar: 2
Okunma: 1,299
Son yorum: mustafasevgili
22-02-2017, Saat: 18:25
  elder blade master soul shield
Yazan: Meriç Erkal
Yorumlar: 3
Okunma: 1,351
Son yorum: Nomu
26-12-2016, Saat: 18:35
Sad Blade & Soul Blade Master Class
Yazan: BnSMaster
Yorumlar: 11
Okunma: 10,228
Son yorum: Dezu
24-10-2016, Saat: 03:49

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..