Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blade Dancer'a Baleful mu Seraph mı?
Bale tercih ettim ben
Genelde resis atıp durmadan hasar attığım için serap efekti pek işime yaramıyordu. "Çalışır mı bilmiyorum"
Onun dışında bale'in skill sıfırlaması uzun boss savaşlarında çok işe yarıyor. İlaveten bale efekti de güzel hasar artışı sağlar kısa süreli de olsa.
İlaveten flicker hasar artışı serap için güzel bir artı ama benim hasarımın %55-60 civarı lightning flash'tan geliyor.
Flicker hasarımın %20 civarını oluşturuyor
yani 1.000.000 hasar vuruyorsam 
bunun 200.000 civarı flicker'dan geliyor.
seviye 10 seraph yapsam %10 arttırıcak o da 20.000 hasar artışı ediyor. 
10m vursan 200k hasar attırır gibi.

Onun yerine sunder hasar artışı var bale de doğrudur rüzgar skilleri için daha iyi ama yıldırım kullanırken de kalabalık slotlara bol bol sunder atıp kesiyorum yani bale'in bonusu çöp değil.
Onun dışında iki buildi de kullanıyorum zaten. bale her türlü çalışıyor.

Raven'a gidene kadar bale devam bakalım
12 Nisan'a kadar Seraph daha iyiydi ama şu anda Baleful yapmak da fena değil.

Sunder'a lightning elementi verdiler yani Baleful'un RB buff'ından faydalanabilir. C'nin cooldown'ı artık sıfırlanabiliyor, Baleful'un cooldown sıfırlamasından yararlanabilir. X ile V'nin cooldown'ları sıfırlanıyor, Baleful'un cooldown sıfırlamasından bu yetenekler de yararlanacak ve karakterin sürekli Lightning Focus biriktirmesini, sürekli Electric Surge'de kalmasını sağlayacak. Yukarıdakilerin hepsi karakterin sürekli LB-F spam'lamasını rahatlatacağı için DPS artışı sağlayabilir, cooldown sıfırlama yüzünden DPS harici yetenekleri de sürekli kullanabilmek de cabası.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Arkadaşım seraph kullanıyordu balefull'a döndü. Tabi hiç anlamam BD classından ama dediğine göre seraph skill resetlemiyor balefull ise skill resetliyormuş ve dps için  balefull'un daha uygun olduğunu sürekli söylüyordu Big Grin Nerden baksan 3 aydır balefull oynuyor. Bazen öyle dps atıyorki insanın ticket atası geliyor hesabını kontrol etsinler gariplikmi var diye. Low ms çok sağlam oyunda en ufak takılma yapmiyan bir pc + macro BD hasarından korkucan Smile
(Son Düzenleme: 03-05-2017, Saat: 05:07, Düzenleyen: clupreina.)
konunun hepsini okudum. Bütün bilgi veren arkadaşlara teşekkürler öncelikle şu an ki durum da balefull yapmak daha mantıklı geldi. bende seraph düşünüyordum fakat Ertuğrul Arikan ve hidden41 arkdaşımın dediğine göre skill sıfırlama bonusu da işin içine girince şuan ki durumda Balefull op dir diyebiliriz mi ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Blade Dancer Skill Tanıtım
Yazan: Ertuğrul Arikan
Yorumlar: 3
Okunma: 840
Son yorum: Ertuğrul Arikan
03-07-2017, Saat: 10:40
  Blade Dancer Skill Build lazım ACİL arkadaşlar !! ^^
Yazan: mehmet208
Yorumlar: 3
Okunma: 887
Son yorum: AlpkanC
01-07-2017, Saat: 19:26
  Yardım Blade Dancer Skill
Yazan: İbrahim ŞaHin
Yorumlar: 1
Okunma: 745
Son yorum: Steren
29-03-2017, Saat: 20:29
  Blade dancer eziği
Yazan: aeneas
Yorumlar: 6
Okunma: 1,649
Son yorum: Elesis
28-08-2016, Saat: 12:08
  blade dance dual strıke skılı
Yazan: fuulee25
Yorumlar: 2
Okunma: 912
Son yorum: fuulee25
13-08-2016, Saat: 11:46

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..