Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blade And Soul P2W Bir Oyun Mu?
Pt ye 750 lilik adam gelsin diye avuç açacağınıza kendiniz yapın 750yi.. Niye yapamıyorsunuz? Cevap veremezler. Biliyorlar ki aylar yıllar geçse o 750 yi para yatırmadan oyuna yapamazsınız... 750 yi yapmak gemlere bakıyor. Gem lerde hep p2w eventlarından geliyor bu kadar basit. Anladınız mı şimdi p2w ne? Prem vs değil konu.
YAPITLARIM ALINTI DEĞİL ALIN TERİDİR. 

>DARKNIGHT<
(14-09-2016, Saat: 04:56)DARKNIGHT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Pt ye 750 lilik adam gelsin diye avuç açacağınıza kendiniz yapın 750yi.. Niye yapamıyorsunuz? Cevap veremezler. Biliyorlar ki aylar yıllar geçse o 750 yi para yatırmadan oyuna yapamazsınız... 750 yi yapmak gemlere bakıyor. Gem lerde hep p2w eventlarından geliyor bu kadar basit. Anladınız mı şimdi p2w ne? Prem vs değil konu.

oyun p2w değil bu 1 o gemleri istersen radiant ring mesleğiyle craftlarsın bu da 2 sen zoru yapamıyorsan kolaya p2w eventlere kaçabilirsin bu da 3 :3 ^^ 

ayrıca anlamıyorum neden p2w eziyor diyorsunuzki oyun size yapıcağınız şeyleri zaten resmen söylüyor biraz fazla zaman geçiriceksiniz DG lerden SSP den sürekli farm yapıcaksınız Craft uğraşıcaksınız yani şahsen ilk HC (Hongmoon Coin ) ile character slotu alıp 3 tane 1 tane main 3 tanede craft için karekter açan birisiyim zor bişey değil farm craft yani olay istersen yetişirsin 750 ap ye p2w olmadan eventler evet p2w olabilir ama ben zamanında önce KR den (3ay oynadım aylık ücret baymıştı) ordan CN ye ( Vigordan bıkınca 1 yıl sonra RU ya geçiş ) RU dan taiwana ( 45 levelden ilerlerini görmek istiyordum ) taiwanki bence en iyi serverleriydi şahsen oyun zorlukları olan ama eğlenceli olan bir oyun bence sen üşeniceksen tabiki diyebilirsin p2w oyun diye oyuna 50 den sonra çok zaman vermen gerekiyo yükselebilmen için craft farm dg ler daily challengesler felan felan felan... 

tek zorlandığım şey benim legendary idi yani taiwanda ondan sonrası kolaylaşmıştı yani bence bu kadar kasmayın 
P2W i çokda nemsemeyin para yatırmadanda gelişebiliceğiniz yerler var 
P2W in tek kazancı sana premium onun dışında bi getirisi yok o premium sistemide zaten bi EU NA da oldu 
Taiwandaki Premium felan böyle değildi neyse Smile Smile ): umarım anlatabilmişimdir ^^ :3
(Son Düzenleme: 14-09-2016, Saat: 09:40, Düzenleyen: Ayakashi.)
(14-09-2016, Saat: 09:28)Ayakashi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.oyun p2w değil bu 1 o gemleri istersen radiant ring mesleğiyle craftlarsın bu da 2 sen zoru yapamıyorsan kolaya p2w eventlere kaçabilirsin bu da 3 :3 ^^ 

ayrıca anlamıyorum neden p2w eziyor diyorsunuzki oyun size yapıcağınız şeyleri zaten resmen söylüyor biraz fazla zaman geçiriceksiniz DG lerden SSP den sürekli farm yapıcaksınız Craft uğraşıcaksınız yani şahsen ilk HC (Hongmoon Coin ) ile character slotu alıp 3 tane 1 tane main 3 tanede craft için karekter açan birisiyim zor bişey değil farm craft yani olay istersen yetişirsin 750 ap ye p2w olmadan eventler evet p2w olabilir ama ben zamanında önce KR den (3ay oynadım aylık ücret baymıştı) ordan CN ye ( Vigordan bıkınca 1 yıl sonra RU ya geçiş ) RU dan taiwana ( 45 levelden ilerlerini görmek istiyordum ) taiwanki bence en iyi serverleriydi şahsen oyun zorlukları olan ama eğlenceli olan bir oyun bence sen üşeniceksen tabiki diyebilirsin p2w oyun diye oyuna 50 den sonra çok zaman vermen gerekiyo yükselebilmen için craft farm dg ler daily challengesler felan felan felan... 

tek zorlandığım şey benim legendary idi yani taiwanda ondan sonrası kolaylaşmıştı yani bence bu kadar kasmayın 
P2W i çokda nemsemeyin para yatırmadanda gelişebiliceğiniz yerler var 
P2W in tek kazancı sana premium onun dışında bi getirisi yok o premium sistemide zaten bi EU NA da oldu 
Taiwandaki Premium felan böyle değildi neyse ): umarım anlatabilmişimdir ^^ :3

Tamam tatlım sen ne dersen öyledir Smile Dediğin crafflar için gold gerekmiyor mu? Sadece günlük questlerle yada dungeon atarak o craft material parasını nerden bulacaksın. Adamlar p2w eventlarla "üstünlük" sağlayıp bu gemleri hazır olarak elde ediyorlar tatlısı yazık değil mi emek harcayan oyunculara o goldları kasacam diye aynı dgleri at babam at çok sıkıcı olmuyor mu? Emekçiler olmasa bu oyunda dg atacak 6 lıyı toplasınlar da dglere göreyim hadi. Gece 12den sonra ölüyor oyun. Oyunda oyuncu seviyesi o kadar düşükki partilere adam bulamıyoruz. Özellikle yeni gelen tomb a. Mechanicleri bilmeyen damlıyor dgye elite adam yok. P2W ciler işi kıyak tabi Big Grin 2-3 saat oyna yat.. onların 2-3 saatte kazandığı şeyi biz 1 günde zor çıkartıyoruz buna üstünlük değil diyorlar bu forumda buna kızıyorum. Daha ne olması gerek acaba?

Benim anlatmak istediğim oyuna para yatıran yatırsın üstünlük sağlasınlar hiç sıkıntı yok bunda kötü birşey de yok. Ben de istesem para yatırırım bu oyuna ama geleceği yok oyunun. Uzun süre pc başında oyun oynamayı düşünmüyosun değil mi sende Big Grin
(Son Düzenleme: 14-09-2016, Saat: 23:12, Düzenleyen: hidden41.)
YAPITLARIM ALINTI DEĞİL ALIN TERİDİR. 

>DARKNIGHT<
(14-09-2016, Saat: 20:48)DARKNIGHT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tamam tatlım sen ne dersen öyledir Smile Dediğin crafflar için gold gerekmiyor mu? Sadece günlük questlerle yada dungeon atarak o craft material parasını nerden bulacaksın. Adamlar p2w eventlarla "üstünlük" sağlayıp bu gemleri hazır olarak elde ediyorlar tatlısı yazık değil mi emek harcayan oyunculara o goldları kasacam diye aynı dgleri at babam at çok sıkıcı olmuyor mu? Emekçiler olmasa bu oyunda dg atacak 6 lıyı toplasınlar da dglere göreyim hadi. Gece 12den sonra ölüyor oyun. Oyunda oyuncu seviyesi o kadar düşükki partilere adam bulamıyoruz. Özellikle yeni gelen tomb a. Mechanicleri bilmeyen damlıyor dgye elite adam yok. P2W ciler işi kıyak tabi Big Grin 2-3 saat oyna yat.. onların 2-3 saatte kazandığı şeyi biz 1 günde zor çıkartıyoruz buna üstünlük değil diyorlar bu forumda buna kızıyorum. Daha ne olması gerek acaba?

Benim anlatmak istediğim oyuna para yatıran yatırsın üstünlük sağlasınlar hiç sıkıntı yok bunda kötü birşey de yok. Ben de istesem para yatırırım bu oyuna ama geleceği yok oyunun. Uzun süre pc başında oyun oynamayı düşünmüyosun değil mi sende Big Grin

aynn katılıyorum sana oyun p2w ama hayla p2w deil diye ısrar eden var bi oyunun p2w olması için illa bir şeyi para yatırmadan elde edememek diye bişe olmasına gerek yok bnm 4-5 ay yapmak için uğraştığım bir şeyi adam para yatırıp çok daha kısa sürede mesela 1-2 ay gibi yapıyorsa kusura bakmayın ama bana göre o oyun p2w'dir archeage gibi bi oyuna bile p2w deil diyen var daha ne anlatıcaz insanlara
(Son Düzenleme: 14-09-2016, Saat: 23:13, Düzenleyen: hidden41.)
(14-09-2016, Saat: 20:48)DARKNIGHT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tamam tatlım sen ne dersen öyledir Dediğin crafflar için gold gerekmiyor mu? Sadece günlük questlerle yada dungeon atarak o craft material parasını nerden bulacaksın. Adamlar p2w eventlarla "üstünlük" sağlayıp bu gemleri hazır olarak elde ediyorlar tatlısı yazık değil mi emek harcayan oyunculara o goldları kasacam diye aynı dgleri at babam at çok sıkıcı olmuyor mu? Emekçiler olmasa bu oyunda dg atacak 6 lıyı toplasınlar da dglere göreyim hadi. Gece 12den sonra ölüyor oyun. Oyunda oyuncu seviyesi o kadar düşükki partilere adam bulamıyoruz. Özellikle yeni gelen tomb a. Mechanicleri bilmeyen damlıyor dgye elite adam yok. P2W ciler işi kıyak tabi 2-3 saat oyna yat.. onların 2-3 saatte kazandığı şeyi biz 1 günde zor çıkartıyoruz buna üstünlük değil diyorlar bu forumda buna kızıyorum. Daha ne olması gerek acaba?

Benim anlatmak istediğim oyuna para yatıran yatırsın üstünlük sağlasınlar hiç sıkıntı yok bunda kötü birşey de yok. Ben de istesem para yatırırım bu oyuna ama geleceği yok oyunun. Uzun süre pc başında oyun oynamayı düşünmüyosun değil mi sende

arkadaşlar şuanda p2w değil diyorum çünkü 50 lv yaptım 725 ap yaptım para yatırmadan zor değil yani oyunu bilmeniz lazım para kasamıyorsanız o sizin beceriksizliğiniz ben bişey diyemem bence biraz zorlayın yani oyun p2w değil halada diyorum yani p2w olan şeyleri oyun içerisinden elde edebiliyorsun ben oyunda mesela 1 günde 750 gold rahat kasıyorum hatta daha fazlası biraz araştırın oyunu öyle oynayın yani araştırmasını iyice yapmadan bu oyunu oynamak tabikide işkence ama zor bi oyun değil öğrenin biraz 

(14-09-2016, Saat: 21:15)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.aynn katılıyorum sana oyun p2w ama hayla p2w deil diye ısrar eden var bi oyunun p2w olması için illa bir şeyi para yatırmadan elde edememek diye bişe olmasına gerek yok bnm 4-5 ay yapmak için uğraştığım bir şeyi adam para yatırıp çok daha kısa sürede mesela 1-2 ay gibi yapıyorsa kusura bakmayın ama bana göre o oyun p2w'dir archeage gibi bi oyuna bile p2w deil diyen var daha ne anlatıcaz insanlara

bu yorumum sizin içinde geçerli
(Son Düzenleme: 15-09-2016, Saat: 17:07, Düzenleyen: hidden41.)
(15-09-2016, Saat: 08:52)Ayakashi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bu yorumum sizin içinde geçerli

tmm adamların para yatırarak yaptıklarını belki para yatırmadan kasarakda yapılabiliyor olabilir ama bu p2w olduğu gerçiğini değiştirmiyor neden çünkü bn bir şeyi mesela 4-5 ay uğraşıp yapmaya çalışayım adam gelsin para yatırsın bnden çok çok daha kısa sürede mesela 1-2 ayda yapsın buda p2w'dir bana göre
(Son Düzenleme: 15-09-2016, Saat: 17:08, Düzenleyen: hidden41.)
(15-09-2016, Saat: 12:20)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.tmm adamların para yatırarak yaptıklarını belki para yatırmadan kasarakda yapılabiliyor olabilir ama bu p2w olduğu gerçiğini değiştirmiyor neden çünkü bn bir şeyi mesela 4-5 ay uğraşıp yapmaya çalışayım adam gelsin para yatırsın bnden çok çok daha kısa sürede mesela 1-2 ayda yapsın buda p2w'dir bana göre

Sana göre P2Win i insanlar öyle algılamıyor senin demek istediğin 5 ayda olanı parasıyla 1 ayda elde etmeye P2Time diyorlar Örn: WoW da 110 LvL boost gibi, adamın seviye kasmaya harcıyacak vakti yok parası ile seviyeyi satın alıyor itemleri dahil geliyor Ama bu oyunda bunu yapınca para vermeyen oyunculara karşı bir güç üstünlüğü sağlamıyor.

P2Win kısaca Oyunda Max elde edebileceğin özellik(stat) üzerine sadece PARA ile ekleme yapabiliyorsan Örn: Bns de legends silahın üzerine 10 dolar para verek statını 100 den 101 çıkarabiliyorsan ve bunu sadece para ile yapabiliyorsan o oyunu P2Win olarak nitelendirilir.
(Son Düzenleme: 15-09-2016, Saat: 17:23, Düzenleyen: hidden41.)
(15-09-2016, Saat: 15:55)Liberum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(15-09-2016, Saat: 12:20)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.tmm adamların para yatırarak yaptıklarını belki para yatırmadan kasarakda yapılabiliyor olabilir ama bu p2w olduğu gerçiğini değiştirmiyor neden çünkü bn bir şeyi mesela 4-5 ay uğraşıp yapmaya çalışayım adam gelsin para yatırsın bnden çok çok daha kısa sürede mesela 1-2 ayda yapsın buda p2w'dir bana göre

Sana göre P2Win i insanlar öyle algılamıyor senin demek istediğin 5 ayda olanı parasıyla 1 ayda elde etmeye P2Time diyorlar Örn: WoW da 110 LvL boost gibi, adamın seviye kasmaya harcıyacak vakti yok parası ile seviyeyi satın alıyor itemleri dahil geliyor Ama bu oyunda bunu yapınca para vermeyen oyunculara karşı bir güç üstünlüğü sağlamıyor.

P2Win kısaca Oyunda Max elde edebileceğin özellik(stat) üzerine sadece PARA ile ekleme yapabiliyorsan Örn: Bns de legends silahın üzerine 10 dolar para verek statını 100 den 101 çıkarabiliyorsan ve bunu sadece para ile yapabiliyorsan o oyunu P2Win olarak nitelendirilir.

bunu yapınca para vermeyen oyunculara karşı bi güç üstünlüğü sağlamıyor demişsin işte sana göre öyle bana göre bayada güç üstünlüğü sağlıyor bn item yapmak için 4-5 ay uğraşıyım canım cıksın adam gelsin bnm 4-5 ayda yaptığımı parayla 1 ayda yapsın ve bu p2w olmasın emi oldu başka yok öyle dünya bana göre bu p2w'dir ayrıca şahsen wow oynamadığım ve oynamayıda düşünmediğim için onun hakkında bişe demicem ama burda lvl boostdan bahsetmiyoruz
(Son Düzenleme: 15-09-2016, Saat: 17:24, Düzenleyen: hidden41.)
(15-09-2016, Saat: 16:25)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bunu yapınca para vermeyen oyunculara karşı bi güç üstünlüğü sağlamıyor demişsin işte sana göre öyle bana göre bayada güç üstünlüğü sağlıyor bn item yapmak için 4-5 ay uğraşıyım canım cıksın adam gelsin bnm 4-5 ayda yaptığımı parayla 1 ayda yapsın ve bu p2w olmasın emi oldu başka yok öyle dünya bana göre bu p2w'dir ayrıca şahsen wow oynamadığım ve oynamayıda düşünmediğim için onun hakkında bişe demicem ama burda lvl boostdan bahsetmiyoruz

Sana göre Dünya düz galiba
(Son Düzenleme: 15-09-2016, Saat: 17:24, Düzenleyen: hidden41.)
(15-09-2016, Saat: 16:25)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bunu yapınca para vermeyen oyunculara karşı bi güç üstünlüğü sağlamıyor demişsin işte sana göre öyle bana göre bayada güç üstünlüğü sağlıyor bn item yapmak için 4-5 ay uğraşıyım canım cıksın adam gelsin bnm 4-5 ayda yaptığımı parayla 1 ayda yapsın ve bu p2w olmasın emi oldu başka yok öyle dünya bana göre bu p2w'dir ayrıca şahsen wow oynamadığım ve oynamayıda düşünmediğim için onun hakkında bişe demicem ama burda lvl boostdan bahsetmiyoruz

Paralı insanlar milyon dolarlık evleri, arabaları, uçakları, yatları vb. nesneleri 1 haftalık belki daha kısa sürelik emekleri ile alabiliyorken senin yüzyıllar süren emeğinin o nesneleri alması sana koymuyor ama 4-5 ayda yaptığın kod ve grafik parçası bir şeyi paralı insanın 1-2 ayda yapması koyuyor öyle mi?

Öyle bir dünya yok demişsin ama söylediğinin aksine öyle bir dünya var ve senelerdir üzerinde yaşıyorsun. Biraz daha mantıklı ol.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Rainbow Blade & Soul Sistem Gereksinimleri
Yazan: BnSMaster
Yorumlar: 202
Okunma: 94,521
Son yorum: qwerstyxq
18-10-2017, Saat: 19:08
  Nasıl Soul Stone nasıl kasıcam
Yazan: libertyhack1661
Yorumlar: 1
Okunma: 127
Son yorum: ZitaCan
07-10-2017, Saat: 22:37
  Blade And Soul Bitmiş
Yazan: Dumbax
Yorumlar: 3
Okunma: 330
Son yorum: Dumbax
23-09-2017, Saat: 01:30
  Sorun Oyun çok kasmaya başladı
Yazan: Nume
Yorumlar: 0
Okunma: 130
Son yorum: Nume
14-09-2017, Saat: 13:12
  Rehber Blade Dancer Boss Kesimi
Yazan: eemrecalii
Yorumlar: 0
Okunma: 125
Son yorum: eemrecalii
14-09-2017, Saat: 00:11

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..