Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] Blade and Soul Download
site_age_gate_logo.jpg

Blade & Soul Download

Yeni üyelerimizin oyunu nerden nasıl indirecekleri karışıklığı duyumları geldiği için küçük bir blade and soul indirme rehberi hazırladık sizlere.
Oyunu indirirken bir çok kişi bağlantı yavaşlığı nedenile yada NCSoftun serverlerindeki yavaşlık nedeni ile indirirken sorun yaşamakta ve hatta bu sorun nedeni ile oynayamadan vazgeçmekte olduğunu gördük.

#1 NCSoft Official Server Download yoluyla indirme:

Aşağıdaki verdiğimiz linkten NC Launcher indirerek başlıyoruz. Pek anlatacak birşey yok aslında burda.Siz indirip kurduktan ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. sonrası mail aktivasyonu yaptıkran sonra kurmuş olduğunuz NC Launchere tıklayın sizden üyelik bilgilerinizi isteyecek mailinize gelen verification kodunu girerek güvenlik işlemleri tamamlanmış olarak.Artık oyunu indirebilirsiniz.Hatırlatma: EU serverlerinde oynayacaksanız butonun üstündeki Europe seçili olduğundan emin olun.Launcherin sağ alt kısmında bulunan Mavi İnstall butonuna basarak indirmeye başlıyorsunuz.Server yoğunluğu ve bağlantı hızınıza göre indirme süresi değişecektir.

NCLauncher.exe bulunamadı hatası alırsanız Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. kurmanız yeterli olacaktır.

zaVz5g.png

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

#2 Manuel Download yoluyla indirme:

Bu yöntemle indirmek diğer yönteme göre biraz daha farklı. BladeandSoulTR tarafından özel bir sunucuya upload edilen oyun dosyalarını indirerek daha hızlı bir şekilde oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz.
Özel sunucu Mega buluta yüklenen oyunun tüm dosyaları kota sıkıntı yaşanmaması için sıkıştırılarak 14GB boyutlarına düşürülmüştür.
İndirdikten sonra yapmanız gereken birinci yöntemde anlattıklarımızı yapmanız.Yani yukarıdaki linkten NC Launcheri indirmek install tuşuna birkere basıp tekrar pasif etmek olacak.Launcheri kapatıp aşağıdaki işlemi yapmanız yeterli olacak.
Aşağıdaki verdiğimiz linkten hazır olan dosyaları oyunu kurduğunuz dosyalar ile yer değiştirip NC Launcheri tekrar çalıştırın. Start Play buyonu aktif olarak geldiyse herşey yolunda gitmiş olduğunu anlayacaksınız.
MEGAsync ile indir butonuna basın tarayıcı üzerinden bu kadar büyük boyuttta dosya indiremessiniz.

zaVz5g.png

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.13.02.2017 Güncel

Rar Şifresi: bladeandsoultr.com

Önemli Not: Oyunu kurmadan önce aşağıdaki oyun gereksinimlerine ve blade and soulu çalıştırabilmek için gerekli alt yapı programlarının yüklü olduğundan emin olunuz. 
  • Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

MinimumÖnerilen
İşlemciIntel Dual Core / AMD Athlon 64X2Intel Quad Core / AMD Phenom II X4
RAMXP : 2GB / Vista, Win7 : 3GB4GB yada fazlası
Ekran kartınVidia Geforce 8600GT / AMD Radeon HD4600nVidia Geforce 8800GT / AMD Radeon HD4850
Hard Disk22GB22GB or above
İ.SistemWindows XP (SP3) 32bitWin7 (64bit)
DirectX9.0c9.0c
(Son Düzenleme: 07-06-2017, Saat: 01:30, Düzenleyen: BnSMaster.)

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
verdiğini yaptım indirdim MEGAsync dosyadakileri masa üstüne çıkardım  attım sonra ama hala indiriyor bunda nasıl yanlışlık var lütfen yardım edin doluyor ama burdaki bekleme normal mi    Ge
(Son Düzenleme: 08-01-2017, Saat: 20:15, Düzenleyen: ceddindede.)
Son durumun resmini atarmısınız.

sildim şimdi hep karıştı Sad( baştan yüklicem insin teamviewer bi ayarlayın nolursunuz ya bıktım kaç gündür indir kaldır yapmakdan  psikolojim bozuldu sırf haftalık iznimi oyuna ayarladım meşbur kullanmicam ne zaman olursa anca  tekrar dönücem inş'ALLAH' yardım edersiniz dimi Sad( dediğinizi yaptım sonra bi baktım 308. gb diyo indirim de hepsini yardım edin lütfen... Gv
Manuel indirdiğiniz dosyaları yanlış yere atmış olabilirsiniz.

Deniycem İnşallah Olur  Hd

İndirdiğimiz dosyaları BnS nin kendi dosyalarıyla değiştiricez değil mi ?  Dd Dd
(Son Düzenleme: 26-01-2017, Saat: 13:03, Düzenleyen: Azelzasss.)
Merhabalar... oyunu  indirirken C klasörü dolmuş hiç farketmemiştim bende ncwest ve ncsoft klasölerini D'ye taşıyıp C dekileri sildim. Şuan oyunu nasıl açacağımı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Launcherden setting kısmında oyunun kurulu dizini C yi gösterir onu D de nereye attıysanız orayı gösterinç

önce neti programı kapat sonra bns  klasörünün içindekileri sil resimde olanları sil bns  klasörü bos kalsın sonra indirilenleri içine at sonra oyunu güncelemeye baslasın 3,5 dk sonra oyunda olursun
bende en alttaki 2 dosta yok $patch$ var sorun olurmu?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sealed raven soul shield engraving
Yazan: sweet76
Yorumlar: 1
Okunma: 206
Son yorum: sweet76
17-09-2017, Saat: 15:08
Information Rehber Soul Badge Blitz Etkinliği ve Diğer Güncellemeler
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 0
Okunma: 253
Son yorum: IronicaS
22-06-2017, Saat: 14:38
Question Rehber Summonerda Aynı anda 4 Diken Atma ( Magnum Soul Badge)
Yorumlar: 2
Okunma: 798
Son yorum: KRAL
05-04-2017, Saat: 16:51
  Rehber Blade And Soul Hakkında Herşey + Soul Shield Rehberi
Yazan: KRAL
Yorumlar: 6
Okunma: 1,312
Son yorum: KRAL
20-03-2017, Saat: 02:13
Question Rehber Blade and Soul | 50 Levelden Sonra Yapılması Gerekenler | Türkçe Rehber
Yorumlar: 2
Okunma: 1,434
Son yorum: mesut4006
18-03-2017, Saat: 16:05

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..