Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B&S Discord
Herkese iyi günler, gece gece uyuyamadım aklıma takıldı forum birlikte olsa bir yerde sohbet edilse, dungeon aransa, guild aransa, herkes kendi guildiyle konuşma odası olsun falan diye.Discord kanalı açtım burada hem forum bir arada toplanmış hem insanlar sorunlarını daha kolay çözer diye düşündüm tabiki forum'un yeri ayrı bu küçük sorunlar için. insanlar birbirlerini daha rahat bulur guildler rahat bir konuşma ortamı bulur diye düşündüm screenshoot'u şöyle bırakıyım guildler için özel oda açarım istiyenlere

Discord link: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Edit: Müzik botu için öneri şarkılarınızı bekliyorum PVE de solo farm yapan kardeşlerimiz rahat etsin diye  Hc
(Son Düzenleme: 27-03-2017, Saat: 02:29, Düzenleyen: BladeCeremony.)
(27-03-2017, Saat: 01:53)BladeCeremony Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.sa kardeşim bu discord süresi bitmiş istiyosan bu discord gelebilirisin  Gv Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Birader Blade And Soul İçin Özel Dc Açtım Senin kinin Süresi Bitmiş İstersen Gelebilirsin Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
güncel link yok mu?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..