Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.88/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin Rehber Serisi
Sezerrrrr ^^ lütfen kardeşim zamanın varsa şu asasın skillerinin ne işe yaradığını ne özelliği olduğunu kısaca yazabilirmisin . Biraz fazla biraz da çeşit var ama asas bölümünde bunla ilgili 1 tane rehber yok . Çok zamanını almayacaksa yardımcı olabilir misin ?
(26-01-2016, Saat: 18:23)kadirada Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.@Nomu Hadi kardeşim bak işine Smile madem sen daha iyi biliyordun da neden video çekmedin, rehber hazırlamadın ? oradan oturup yazmak kolay tabii bu videonun pve combosu olmadığını bile anlayamamışsın ki ah kam kesiyorsun Smile bu pvp combosudur rakibi üst üste stun'a sokarak kaçmasına fırsat vermemek için...

@3455 hocam ilginiz için teşekkürler o skill 40 levelden sonra açılıyor extra olarak bir point vermenize de gerek yok kullanabiliyorsunuz, ancak point verirseniz cd'sini düşürebilirsiniz.

dostum bende assasin oyuncusuyum ve nomu haklı kusura bakma
teşekkürler kadir arkadaşım paylaşımın için...

bende daha dün açtım karakteri yeni yeni alışıyorum. sürekli okçu oynadığım için assasin karışık geldi ama üstesinden gelirim diye düşünüyorum Smile 

oyunda tecrübeli arkadaşlar pvp ve pve skill buildilerini paylaşırlarsa bizler için yol göstermiş olurlar. tabi derlerse bizene kardeş bizim kendi buildimiz sende kendine hazırla eh canları saolsun Smile 

dün bi combo da çok zorlandım 2-1-tab ben mi yanlış yaptım çözemedim en son klavye elimde kalıyordu Big Grin
Nomu haklı arkadaşım pvp için konuşuyorsan skillerini combolarını artık ne göstermeye çalışıyorsan diyeyim pvp de göster.Çünkü pvp de karsındakilerin stundan kurtulma skilleri yerden kalkma skilleri var öyle aval aval yerde yatmıyorlar.
Eğer gerçekten böyle bir seri yapmak istiyosan hakkını ver de başkalarına da yanlış bilgi verme diye uyarmış adam seni tabii ki istedigin şekilde video çekebilirsin ama doğru bilgi vermelisin bence.Sence öyle değil mi ?
videoyu adam gibi izlemeden yorum atıyorsunuz videoda en az 3 kere söyledim bu build pvpde karşı tarafın TAB'daki özel kaçış skillini kullandırttığımızdan sonra yapılması gereken combodur ve bu combodan S+s hatta F skilli dahil hiç bir şekilde rakibin kaçması gibi bir durum söz konusu değildir. combonun amacıda budur art arda stunlar atarak rakibe fırsat vermeden en yüksek hasarı nasıl verebiliriz ? sorusunun cevabıdır buildi ben kendim kafama göre yukarıda sezer arkadaşında söylediği gibi kendi tarzıma uygun bir şekilde düzenledim ve sizlere sundum ki yeni başlayacak arkadaşlara bir İLHAM olsun. Bu comboyu pve combosu sanıp laf atan zihniyetlere cevap olarak da pve combomu bırakıyorum aşağıya
not : pvp combosu videosunu moblarda değil arenada göster diyen arkadaşlara cevaben; amaç combo size güzel ve anlaşılır bir şekilde aktarmak amacıyla çekildiği için normal bir mob'da denemeyi daha uygun gördüm

ben teşekkür ederim Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

(Son Düzenleme: 05-02-2016, Saat: 19:34, Düzenleyen: kadirada.)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(04-02-2016, Saat: 20:20)FantasyPefect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.teşekkürler kadir arkadaşım paylaşımın için...

bende daha dün açtım karakteri yeni yeni alışıyorum. sürekli okçu oynadığım için assasin karışık geldi ama üstesinden gelirim diye düşünüyorum Smile 

oyunda tecrübeli arkadaşlar pvp ve pve skill buildilerini paylaşırlarsa bizler için yol göstermiş olurlar. tabi derlerse bizene kardeş bizim kendi buildimiz sende kendine hazırla eh canları saolsun Smile 

dün bi combo da çok zorlandım 2-1-tab ben mi yanlış yaptım çözemedim en son klavye elimde kalıyordu Big Grin

2+1+TAB oyunun bır gorevde yapmanı ıstedıgı cok cok cok cok cok basıt bır combo

Sen onu bıle yaparken klavye sağa sola gıdıyor ise çoooooooooooooooooooooooook önünde uzun bır yol var demektir Big Grin
(Son Düzenleme: 05-02-2016, Saat: 19:44, Düzenleyen: 3455.)
(28-01-2016, Saat: 20:15)kadirada Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Forum kurallarının bilincede birisi olarak uyarı alacak bir davranışta olduğumu düşünmemekle birlikte , burada insanların kendilerini ifade etmesine karışan bir yönetimden hoşnut olmadığımı bildirmek istiyorum. Polliyanacılık oynamaya gerek yok, insanlar belirli bir sınır çerçevesi içerisinde kendilerini istedikleri gibi ifade edebilmelidir. Ben kimseye küfür etmedim, hakaret etmedim, rencide edici, onur kırıcı bir davranışta da bulunmadım. Her ortamda olağan bir şekilde karşılaşabileceğimiz bir "Hadi işine kardeşim" lafı üzerine uyarı alıyorsam. Ben burada saçma sapan bir yönetimin ve moderatörlerin olduğunu düşüneceğimdir. Çünkü forumun kendi kuralları çerçevesinde değil kendi insiyatifleri üzerine haraket ediyorlar ^^ Eğer en başında bunun bilincinde olsaydım zaten bu forumda herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmazdım. Bundan dolayı bu site üzerinde bilgi paylaşımını ve kullanımını bırakıyorum, hadi hoşçakalın Smile

Kendini ifade şeklin forumda bir kaosa sebep olacaksa, forum düzeni korumak için ifade şekline karışırız. Forum Kuralları'mız tam da bu yüzden var.
"insanlar belirli bir sınır çerçevesi içerisinde kendilerini istedikleri gibi ifade edebilmelidir" cümlesindeki belirli sınır çerçevesi "Forum Kuralları" oluyor. Ve kurallarımızda "Argo, hakaret ve küçük düşürücü söylemlerden kaçınınız." diye bir madde mevcut. "Forum kurallarının bilincede birisi olarak" bunu zaten okumuş, anlamış ve kabul etmiş olman gerekli ama "insanların kendilerini ifade etmesine karışan bir yönetim" demişsin.

Polyannacılık demişsin. Eğer Polyannacılık yapsaydım, yazdığın agresif mesajları görmezden gelir, konu altında çıkabilecek kavgayı/kavgaları umursamazdım.

Yazdığım mesajda sana "Küfür ettin." "Hakaret ettin." gibi bir şey söylemedim, sadece agresif cevaplar yüzünden ortam geriliyor buna son verim dedim ki mesajımı tekrarlıyorum:
(28-01-2016, Saat: 09:25)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Forum içindeki üslubunuza dikkat edin. Agresif dil kullanıp konular altında kavga çıkartmayın. İçerik hazırlıyorsunuz kendinizi her türlü yoruma karşı hazırlayın ve kimseyi terslemeyin. "Hadi işine" gibi istenmeyen sözleri de forumda görmekten hoşlanmıyoruz tekrarı olmasın!

Ayrıca bir kişiye "Hadi kardeşim bak işine" demek karşıdaki kişinin bilgi birikimini görmezden gelen, küçük düşürücü bir hakarettir. Bunu bilemeyecek bir insan değilsindir diye tahmin ediyorum. Bir şeyler yazarken bu şeyleri akıl süzgecinden geçirin lütfen!
(Son Düzenleme: 05-02-2016, Saat: 21:18, Düzenleyen: hidden41.)

Buluttan nem kapmışsın, "hadi kardeşim işine" lafıyla forumda bir kaos oluşucaksa vay halimize, biz insan değilmiyiz ? sinirlenemezmiyiz streslenemezmiyiz ? ve bu duygularımızı özgür bir şekilde ifade edemezmiyiz ? "hadi kardeşim işine" lafı küçük düşürücü bir hakaret değildir. bu söz şahsın onuruna , şerefine zarar verecek bir söz müdür ? önce bir hakaretin anlamını öğrenin derim. Asıl Nomu nickli şahsın yorumunda benim bilgi birikimime karşı küçük düşürürücü söylemler bulunmakta, ha videoyu adam akıllı izleyip mantıklı bir eleştiride  bulunsaydı ona göre bir cevabım olurdu fakat konuyla alakasız saçma bir yorum yaptığı için bende gereken cevabı vermişim. son olarak sen modluğa kendini çok kaptırmışsın dostum böyle bir saçmalığı ilk defa bir forumda görüyorum. Burası askeri birlik değil tamam insanları ve forumu düzen içerisinde tutup görevini layığıyla yapmak istiyorsun seni anlıyorum ancak belirlediğin insiyatif sınırlarını tekrar gözden geçir derim böyle ufak tefek şeylerle de uğraşıp milletin canını sıkma yoksa forumu kaosdan kurtarıyım derken iyice kaosa sokarsın haberin olmaz Smile
(Son Düzenleme: 05-02-2016, Saat: 22:07, Düzenleyen: kadirada.)
???

bu eski versiyonmu benim martial tome öyle skill vermeli degilde Big Grin
yardımcı olursanız sevinirim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Assassin Sınıf Tanıtım Haftası
Yazan: Zatara
Yorumlar: 2
Okunma: 6,205
Son yorum: Freseq11
26-04-2017, Saat: 18:41
  Rehber Değişen Skill Sistemi ve Bütün Assassin Comboları
Yazan: kadirada
Yorumlar: 0
Okunma: 1,109
Son yorum: kadirada
26-04-2017, Saat: 08:27
  Assassin GG
Yazan: cemsarikaya
Yorumlar: 0
Okunma: 539
Son yorum: cemsarikaya
23-04-2017, Saat: 13:47
  Assassin Yardım
Yazan: Jön
Yorumlar: 1
Okunma: 649
Son yorum: BladeCeremony
10-04-2017, Saat: 01:49
  Assassin Tüm Skillerin Açıklaması
Yazan: kadirada
Yorumlar: 9
Okunma: 4,714
Son yorum: SenSei
17-01-2017, Saat: 23:47

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..