Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.81/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
36dg acma
ilk olarak konuyu dogru yere actıgımı sanıyorum arkadaşlar bu 36 lv dg nin görevini nasıl acıyoruz bende acılmadıda anlayamadım bilgisi olan varsa bir zahmet anlatırmı acaba
Eğer görevlerde atlama yapmadıysan çölde ki Yehara's Mirage adlı bölgede ki bir npc sana görevi verecek.Oyunun vermiş olduğu exp boosttan faydalanıyorsan ve düzgün şekilde kasıyorsan 38-39 lvl civarın da seni Yehara ya gönderecektir.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Güncel olarak oyun içi bilgilendirmeler , patch notları vs. gibi konuları paylaşacağım facebook sayfama katılabilirsiniz.
(15-11-2015, Saat: 00:33)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Eğer görevlerde atlama yapmadıysan çölde ki Yehara's Mirage adlı bölgede ki bir npc sana görevi verecek.Oyunun vermiş olduğu exp boosttan faydalanıyorsan ve düzgün şekilde kasıyorsan 38-39 lvl civarın da seni Yehara ya gönderecektir.

anlamadıgım şu bütün görevlri atlamdan yaptım ama gene acılmıyor bendemi sorun vbar Big Grin
(15-11-2015, Saat: 01:25)tribula11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(15-11-2015, Saat: 00:33)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Eğer görevlerde atlama yapmadıysan çölde ki Yehara's Mirage adlı bölgede ki bir npc sana görevi verecek.Oyunun vermiş olduğu exp boosttan faydalanıyorsan ve düzgün şekilde kasıyorsan 38-39 lvl civarın da seni Yehara ya gönderecektir.

anlamadıgım şu bütün görevlri atlamdan yaptım ama gene acılmıyor bendemi sorun vbar Big Grin

36 dg sinin olduğu haritanın en sağında Wings of Mushin diye bir bölge var.Orada görev yapıyorsun.O seni bir yere ışınlayacak.Bir tane heykel elleriyle yeri kırıp sana yol açıyor fln. yaptıysan hatırlarsın.Oradan sonra seni dediğim yere gönderecek.Yehara's Mirage.Oranın dışında ki bir Npc de görev.Zaten aldığın da oda seni 36 dg sine yönlendirecek.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Güncel olarak oyun içi bilgilendirmeler , patch notları vs. gibi konuları paylaşacağım facebook sayfama katılabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karakter Açma Ekranı
Yazan: Zhenon
Yorumlar: 2
Okunma: 2,031
Son yorum: hidden41
26-10-2015, Saat: 18:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..