Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Duyuru] 13 Eylül Gunslinger Sistem Değişiklikleri
Selam Arkadaşlar ;

Ayın 13'nde yeni class ile birlikte bazı sistem değişiklikleri olacaktır.Kısaca değinmek gerekirse ;

* Midnight Skypetal Plains, Skybreak Spire, Dawn of Khanda Vihar, Temple of Eluvium ve Scion's Keep raidlerine katılacak oyuncu sayısı 2x6 olmak üzere 12 kişiye indirilecek, hediyeler ile raid mekanikleri de buna göre değiştirilecektir.

* Craft sistemindeki tüm mesleklerde üretimde kullanılan materyallerde indirime gidilecektir.

* Yeni class ile birlikte diğer yeni yaratacağınız tüm karakterlerin rahat şekilde ilerlemesi ve üst seviyelere ulaşabilmesi için aşağıda listelenen zindanlardan rastgele şeklinde ekstra itemler kazanacaksınız.(Soul Shield , Silah kutuları veya yükseltim materyalleri vs.)

- Desolate Tomb
- Ebondrake Citadel
- Naryu Foundry
- Naryu Sanctum
- Irontech Forge
- Ebondrake Lair
-

Ayrıca Act 7 Chapter 1: The Mysterious Stranger görevini tamamladığınızda
Unrefined Scaleburn silahını elde edeceksiniz.Bu silahı direkt olarak Baleful/Seraph'a çevirmek için yine Light/Dark Stone materyalini kullanacaksınız.

Eğer görevi yaptıysanız ve silaha sahip değilseniz Grand Harvest Square ve Northreach bölgelerinde bulunan Naryu Coin Exchanger NPC lerinden 5 Naryu Tablet karşılığında alabilirsiniz.

1GmXgp.jpg

* Yeni class ile birlikte Baleful/Seraph silahının Stage 1- 11 arası materyal indirimi olacaktır.

QpEaBG.jpg

* Hongmoon Energy Stage 1-10 arası , Awakened/True Hongmoon Energy ve Awakened/True Ascending Soul geçişlerinde materyal indirimi yapılacaktır.Ayrıca tüm yükseltimlerin 10 ar gold maliyeti de olacaktır.

8N0M1k.jpg

Soul Shield

- Midnight Skypetal Plains NPC den aldığınız Locked Sacred Longgui Soul Shield Chest lerin istediği çiçek miktarı düşürülmüştür.

- Midnight Skypetal Plains NPC den alınan Sacred Longgui Key maliyeti düşürülmüştür.

- Bu Soul Shieldları alabilmek için istenilen başarılar (achivement) kaldırılmıştır.

- Locked Sacred Longgui Soul Shield Chest ler Dragon Express'ten kaldırılmıştır.

- Celestial Basin bölgesindeki NPC den alınan 6-8 Locked Sacred Longgui Soul Shield Chests leri alabilmek için istenilen başarılar (achivement) kaldırılmıştır.

- Khanda Vihar bölgesindeki NPC veya Dragon Express'ten alınan 3-8 Raven Soul Shield Chests leri alabilmek için istenilen başarılar (achivement) kaldırılmıştır.

- Raven Soul Shield ları salvage ettiğinizde Raven Feather , Temple of Eluvium ve Scion's Keep'ten elde ettiğiniz Soul Shield ları salvage ettiğinizde de Hive Queen's Wings elde edebileceksiniz.

Petler

- Petlerin yükseltimi için yeni bir yol eklenecektir.

- Legend petlerin yapım yeri Transmute bölümünden kaldırılarak normal geliştirme bölümüne taşınmıştır.

- Pet Aura lar artık Pet Pod itemi ile geliştirilebilecektir.

- Pet Pod yapımı için istenilen materyaller ; 30 Bravery Coins, 5 Moonstone, 8 Elysian Orb ve 10 Gold veya herhangi bir Heroic Pet, 10 Soulstone ve 5 Gold olacaktır.

- Pet Enhancement Stones materyali artık kullanılmayacağından dolayı Antika dükkanına satarak 10 Soulstone, 20 Sacred Orb ve 5 Elysian Orb elde edebilirsiniz.
(Son Düzenleme: 09-09-2017, Saat: 01:29, Düzenleyen: Nomu.)
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
aleykum selam çok teşekkürler ingilizcem olsa bu bilgi ilk paylaşıldıgında pet enhanced zulalardım 13 ünden sonra dönüştürürdüm hepsini Big Grin karlı olurdu
bilgilendirme için teşekkürler. kapalı olan gem slotları ile ilgili bir haber var ım ?
(09-09-2017, Saat: 01:23)sweet76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.aleykum selam çok teşekkürler ingilizcem olsa bu bilgi ilk paylaşıldıgında pet enhanced zulalardım 13 ünden sonra dönüştürürdüm hepsini Big Grin karlı olurdu

Şuan ki piyasayı bilmediğimden çok kar ettirir mi bilmiyorum ama olabilirdi aslında.Teşekkürler.

(09-09-2017, Saat: 01:34)mkt23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bilgilendirme için teşekkürler. kapalı olan gem slotları ile ilgili bir haber var ım ?

Kapalı gem slotları dediğin silahın belirli bir seviyeye geldi ama halen 3-4 slot kalmasından mı bahsediyorsun.Eğer buysa pek bir değişiklik yazılmamış.Belki hikayeden kazanılan yeni silah ile farklı şeyler olabilir görmek lazım.Teşekkürler.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
olan yine eski oyunculara oldu o achimentları açmak için ne uğraştım şimdi gerek yok deyip kaldırıyorlar.
Arkadaşlar ben oyuna yaklaşık 4 5 ay önce ara vermiştim şuan yeniden başladım ama üzerimdeki silahı salvage yapmam gerekiyomuş yeni bir silah gelmiş çamtama elimdeki silahı salvage yaptım ama yeni gelen silah ta 2 tane gem slot yeri var bu silahta slot açma şansım varmı ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duyuru Gunslinger için hediyeler !!!
Yazan: Nomu
Yorumlar: 15
Okunma: 944
Son yorum: Ryon
14-09-2017, Saat: 23:58
  Duyuru Rise Of The Gunslinger Güncelleme Notları
Yorumlar: 3
Okunma: 751
Son yorum: sweet76
13-09-2017, Saat: 17:19
  Duyuru Rise Of The Gunslinger !!!
Yorumlar: 4
Okunma: 512
Son yorum: ChariSmA
04-09-2017, Saat: 02:38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..