Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] 12 Nisan Büyük Güncelleme Paketi
Question 
Selamlar arkadaşlar, bu videoda sizlere 12 Nisan tarihinde gelmiş olan büyük güncellemeyi elimden geldiğince hızlı hızlı anlatmaya çalıştım. Anlatmayı unuttuğum iki şey var, biri F12 de artık Hongmoon Training Room olacak ve orada skillerinizi deneyebileceksiniz. Dungeon ve Raid bosslarına alıştırma yapabileceksiniz. İkincisi ise Hongmoon store'da yeni açacağınız karakterinizi direk 50 level yapan bir paket geldi. Ama baya bi tuzlu Smile Başka merak ettiğiniz bir şey varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Eğer video işinize yaradıysa lütfen beğenmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Ayrıca hepinizi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresinde canlı yayınlarıma bekliyorum. Canlı yayınlar işim olmadığı taktirde her gün akşam saat 18:00 da başlayacaktır Smile

Sizin de oyun hakkında merak ettiğiniz her hangi bir şey varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Gerekirse videosunu çekmekten zevk duyarım.

We work in the dark, to serve the light.
We are Assassins.

Spoiler :
Güzel video olmuş eline sağlık sende olmasan neler geldiğini bu kadar ayrıntılı çözemezdim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..