Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Duyuru] 09.08.2017 Genel Bakım ve Sunucu Birleşimleri
Selam Arkadaşlar,

09.08.2017 Genel Bakım ve Sunucu Birleşimleri
TR saati ile
14:00'da bakım yapılacaktır.Tahmini bitiş süresi 11 saattir.

* Almanya (DE) sunucuları tek bir sunucuda birleşecek ve adı "(DE) Eisenherz" olacak.

* Fransa (FR) sunucuları tek bir sunucuda birleşecek ve adı "(FR) Naksun" olacak.

* Avrupa sunucuları Grup 1, Grup 2 ve Grup 3 tek bir sunucuda birleşecek ve adı "Jinsoyun" olacak.

* Amerika sunucuları Grup 1 , Grup 3 ve Grup 4 tek bir sunucuda birleşecek ve adı "Yura" olacak.

* Amerika sunucuları Grup 2 , Grup 5 ve Grup 6 tek bir sunucuda birleşecek ve adı "Zulia" olacak.

Karakter transfer işlemi yarın yapılacak bakımdan sonra sunucu birleşimlerine kadar kapatılacaktır.Eğer transfer yapacaksanız yarın yapılacak bakımdan önce transferinizi işleme aldırmanız gerekmektedir.

Ayrıca 7 Ağustos TR saati ile 12:00'da Currency Exchange yani F9 daki Hongmoon Coin - Gold alışverişi yaptığınız bölüm sunucu transferlerine kadar kapatılacaktır. 

Pr23LN.jpg
(Son Düzenleme: 09-08-2017, Saat: 02:10, Düzenleyen: Nomu.)
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
(25-07-2017, Saat: 22:57)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Selam Arkadaşlar,

Dün paylaştığım yazıda 9 Ağustos'ta sunucu birleşimi olacağından bahsetmiştim.Bugünde hangi sunucuların birleşeceğini resmi siteden tam olarak öğrenmiş bulunmaktayız.

* Almanya (DE) sunucuları tek bir sunucuda birleşecek ve adı "(DE) Eisenherz" olacak.

* Fransa (FR) sunucuları tek bir sunucuda birleşecek ve adı "(FR) Naksun" olacak.

* Avrupa sunucuları Grup 1, Grup 2 ve Grup 3 tek bir sunucuda birleşecek ve adı "Jinsoyun" olacak.

* Amerika sunucuları Grup 1 , Grup 3 ve Grup 4 tek bir sunucuda birleşecek ve adı "Yura" olacak.

* Amerika sunucuları Grup 2 , Grup 5 ve Grup 6 tek bir sunucuda birleşecek ve adı "Zulia" olacak.

Karakter transfer işlemi yarın yapılacak bakımdan sonra sunucu birleşimlerine kadar kapatılacaktır.Eğer transfer yapacaksanız yarın yapılacak bakımdan önce transferinizi işleme aldırmanız gerekmektedir.

Ayrıca 7 Ağustos TR saati ile 12:00'da Currency Exchange yani F9 daki Hongmoon Coin - Gold alışverişi yaptığınız bölüm sunucu transferlerine kadar kapatılacaktır. 

Pr23LN.jpg

Pekii ben şimdi Transferi yapmadım daha doğru beceremedim nasıl olacağını anlamadım. Siteden biraz kurcaladım beceremedim. Şimdi nasıl yapacağım ben.
(30-07-2017, Saat: 16:02)Saruman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(25-07-2017, Saat: 22:57)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Spoiler :
Selam Arkadaşlar,

Dün paylaştığım yazıda 9 Ağustos'ta sunucu birleşimi olacağından bahsetmiştim.Bugünde hangi sunucuların birleşeceğini resmi siteden tam olarak öğrenmiş bulunmaktayız.

Pr23LN.jpg

Pekii ben şimdi Transferi yapmadım daha doğru beceremedim nasıl olacağını anlamadım. Siteden biraz kurcaladım beceremedim. Şimdi nasıl yapacağım ben.

"Karakter transfer işlemi yarın yapılacak bakımdan sonra sunucu birleşimlerine kadar kapatılacaktır.Eğer transfer yapacaksanız yarın yapılacak bakımdan önce transferinizi işleme aldırmanız gerekmektedir."

Yukarıdaki bölümden bahsediyorsan bunun için geç kaldın ancak sen Twin Vagons sunucusunda görünüyorsun.Avrupa sunucularının hepsi aynı sunucuda birleşeceği için transfer vb. herhangi birşey yapmanıza gerek yok.
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Ben almayanya serverında oynuyorum ama çok boş şuanlıık.Birleşmeden sonra nasıl olur diğer avrupa serverlarına göre yoksa yeni hesap mı açayım dolur serverlarda?
(06-08-2017, Saat: 03:17)gamlıbaykuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben almayanya serverında oynuyorum ama çok boş şuanlıık.Birleşmeden sonra nasıl olur diğer avrupa serverlarına göre yoksa yeni hesap mı açayım dolur serverlarda?

Tüm alman sunucuları birleşiyor bu güncelleme ile ama tüm sunucuların durumu nedir , birleşimden sonra nasıl bir topluluk olur bilemiyorum.Eskiden istatistik tutulan bir site vardı ve oradaki duruma göre Eu sunucusu Windrest teki oyuncu sayısı tüm alman sunucularından fazlaydı.Şuan ne durumda bilmiyorum ama oyununuz çok ileri seviye değilse Eu sunucularına geçmeyi düşünebilirsiniz.
A52E9B.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duyuru 16.08.2017 Dark Origins Güncellemesi
Yazan: Nomu
Yorumlar: 2
Okunma: 237
Son yorum: Nomu
16-08-2017, Saat: 09:34
  Duyuru 26.07.2017 Fortune Falls Güncellemesi
Yorumlar: 0
Okunma: 323
26-07-2017, Saat: 16:39
  Duyuru 05.07.2017 Genel Bakım ve Düzenlemeler
Yorumlar: 0
Okunma: 350
05-07-2017, Saat: 01:58
  Duyuru 14.06.2017 Bakım Ve Soul Badge Blitz Patch Notları
Yorumlar: 9
Okunma: 1,232
15-06-2017, Saat: 14:58
  Duyuru Zamanlanmış Bakım - 6/7/2017
Yazan: Tugay Sefa Balcı
Yorumlar: 1
Okunma: 336
07-06-2017, Saat: 15:48

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..